Členové

Domů   /   Domů   /   O nás   /   Členové

Zvoleno: Jihomoravský kraj. Jsou zobrazeni členové pouze z tohoto kraje. Zrušit výběr


Sika CZ, s.r.o.

Bystrcká 1132/36
624 00 Brno
Czech Republic
+420 724 045 759

Hands and Skills Decorations s.r.o.

Purkyňova 2921/103, Královo Pole, 612 00 Brno
776424546

Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Vídeňská 140/113c
619 00 Brno
+420 511 120 310

Další informace

V roce 1883 byla v rakouském Ernstbrunnu založena vápenka a tak začala historie společnosti. Pro výrobu je používán vysoce kvalitní vápenec těžený ve vlastním kamenolomu. Následně byla výroba rozšířena o produkci suchých omítkových a maltových směsí vyráběných pod značkou PROFI.
V roce 1993 byla v České republice v Ivančicích založena dceřinná společnost PROFI am BAU CM, spol. s r.o. Od roku 1997 firma přesídlila do Brna, kde byl vybudován vlastní skladovací a administrativní areál na ulici Vídeňská.
V roce 2014 došlo ke změně názvu společnosti na Profibaustoffe CZ, s.r.o. a v roce 2015 byla uvedena do provozu moderní výrobní linka, kde je vyráběn také sortiment výrobků určených pro obkladače.

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy

Pražská 38b
642 00 Brno - Bosonohy
547 120 661

Další informace

Nabízíme možnost vyučit se ve stavebních, strojních a dřevařských oborech, získat maturitní vysvědčení i dále se vzdělávat. Areál školy umístěný v klidném prostředí je vybaven vším potřebným pro výuku i vyžití žáků. Vše na jednom místě dostupném snadno a rychle rostředky IDS ze středu města! Absolventům zaručujeme možnost uplatnění u renomovaných firem.

SCHÖNOX s.r.o.

Škrobárenská 482
617 00 Brno
511 180 143

Další informace

Společnost funguje jako výhradní prodejce stavební chemie pro podlaháře a obkladače zn. SCHÖNOX a Synteko. Veškeré výrobky jsou navrženy vždy tak, aby co nejvíce usnadnily práci danému řemeslu a pomohly mu při řešení nejrůznějších technologií na stavbách.

Produkty:

 • Příprava podkladu
 • Lepící hmoty
 • Spárovací hmoty
 • Čistící chemie

MUREXIN spol. s r.o.

Modřice 679
66442 Modřice
548 426 711

Další informace

Dovoz a prodej systémů pro obkladače, podlaháře, speciální chemie, nátěrů a barev. Prodáváme certifikovaný zateplovací MUREXIN Energy Saving System, který Vám nabízí způsob, jak ušetřit za energii a minimalizovat náklady nejen na vytápění.

Produkty:

 • Příprava podkladu
 • Podložky a izolace
 • Lepící hmoty
 • Spárovací hmoty
 • Čistící chemie

ARDEX Baustoff s.r.o.

Jihlavská 7
625 00 Brno
541 249 922

Další informace

Společnost ARDEX vyvíjí a vyrábí speciální produkty stavební chemie pro různé oblasti použití jako např.lepení obkladů a dlažby, spárování, produkty pro podlaháře, tmely na stěny, sádrokartony a speciální stavební hmoty. ARDEX pečuje o své zákazníky a tvoří s nimi pevné vazby dodržením následujících důležitých předpokladů:

Speciální produkty nejvyšší kvality.

Tak, jak jsou rozmanité dotazy a problémy na stavbách zákazníků ARDEX, tak je i rozmanitý výrobní program ARDEX, který je koncipován tak, aby uspokojil přání a požadavky našich zákazníků.

Excelentní Know-how.

ARDEX se věnuje intenzivnímu výzkumu nových produktů a neustálým kontaktem se zpracovatelskými a realizačními firmami dostává informace o potřebách a požadavcích stavitelů z první ruky. Výrobky, které usnadňují a racionalizují postup stavebních prací, jsou vyráběny v moderních výrobnách firmy ARDEX.

Vynikající zákaznický servis a podpora.

Servisní tým ARDEX Vám prakticky předvede možnosti použití, konkretní aplikace a funkčnost produktů přímo na místě na Vaší stavbě.

Dlouholeté zkušenosti v oboru.

Od roku 1968 je ARDEX Rakousko důležitou součástí skupiny ARDEX se sídlem ve Wittenu/SRN. Zde byla fima roku 1949 založena a nastoupila na úspěšnou cestu: nejdříve v Evropě a poté na celém světě.Od roku 2001 zahájil svoji činnost ARDEX tým v České republice se sídlem v Brně.

Produkty:

 • Příprava podkladu
 • Lepící hmoty
 • Spárovací hmoty
 • Čistící chemie

Dubnický Ivo

Kollárova 381/14
669 02 Znojmo
603 378 292

Další informace

Specializujeme se na montáž obkladů a dlažeb, rekonstrukci balkonů a teras, komplexně od návrhu až po realizaci.

Jsme pravidelně proškolování firmami Mapei, Schlüter – Systems a spolupracujeme s předními dodavateli v našem oboru – Wolssey velkoobchod, Cesaro, Marrazi, keramické obklady a dlažby RAKO Lasselberger. Používáme kvalitní a nejžádanější materiály Mapei, Schlüter-Systems, Schönox a pro velký zájem pracujeme také s obkladovými pásky KLINKER, mramorem a přírodním kamenem.

Dle požadavků jsme schopni instalovat zařizovací předměty renovovaných výrobců sanitarní techniky Ravak, Jika, Roltechnik apod. včetně těch luxusních Hüppe, Hansa, Laufen a Jacuzzi.

Značky obkladů a dlažeb: Rako, Marazzi


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

A1 OBKLADY

Valchařská 24/36, 61400 Brno - Husovice, okres : Brno-město
775 755 455

Další informace

Jsme firma zabývající se prodejem a realizací velkoformátových dlažeb a obkladů přednostně značky BIGTILE.

Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen. Zajišťujeme veškeré dokončovací práce na novostavbách. Působíme v jihomoravském regionu od roku 1999. Do roku 2010 jsme se prezentovali pod obchodním názvem Fliesenleger team (obkladačský tým). Nyní působíme pod názvem A1 OBKLADY.

Naší prioritou je nabízet exkluzivní obkladový materiál netradičních rozměrů a efektního vzhledu včetně samotného zpracování. Zárukou je kvalitně odvedená práce celého A1 týmu a přijatelná cena. Našim cílem je oslovit řadu zákazníků, architektů a projektantů ze smyslem pro moderní design. Při objednávkách jednáte s lidmi, kteří jsou s Vámi během realizace v úzkém kontaktu. Rozpočet zakázky před zahájením je samozřejmostí. Zajišťujeme veškerá přidružená řemesla včetně architekta a statika. Nabízíme poradenství a konzultace technologických postupů v našem studiu.

Jsme spolehlivý a organizačně dobře propojený kolektiv. Na vyžádání vám dodáme certifikáty materiálů. Pro stavební firmy a developery provádíme subdodávky za smluvní ceny.

Produkty:

 • Obklady a dlažba

Značky obkladů a dlažeb: Bigtile

Koupelny Horáček s.r.o.

Vídeňská 297/99
639 00 Brno
603 304 710

Další informace

Hlavní činností společnosti jsou obkladačské práce a rekonstrukce bytů a koupelen. Jedná se o rekonstrukce a renovace bytových jader, celkové rekonstrukce bytů a jiné samostatné rekonstrukce. Do spektra služeb patří také samostatné montáže obkladů a dlažeb. Společnost Koupelny Horáček, s.r.o. vlastní potřebné technické vybavení, dostatečné prostředky a kapacitu a díky tomu umí zabezpečit i stavby většího rozsahu.

Šesták Milan

Karáskovo nám. 9
615 00 Brno
603 427 382

Další informace

Provádíme v nejvyšší kvalitě po celém území ČR i v zahraničí:

 • přípravy podkladů pod obklady a dlažby
 • hydroizolace, sanace, stěrky
 • veškeré i specielní montáže obladů a dlažeb
 • koupelny, obytné i komerční prostory, terasy, bazény
 • z keramiky i přírodního a umělého kamene od mozaiky po velkoformát
 • dodávky všech materiálů
 • kompletní rekonstrukce koupelen

Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

Neklapil Pavel

Ořechov ev. č. 162
664 44
776 578 859

Další informace

Provádíme kompletní obkladačské práce a pokládku dlažeb včetně dodávky materiálu, např. rekonstrukce koupelen, výstavba zděných jader, obklady bazénů, pokládka dlažeb v interiéru i exteriéru.


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

Načíst další členy

Kontaktovat člena „