Členové

Domů   /   Domů   /   O nás   /   Členové

Zvoleno: Středočeský kraj. Jsou zobrazeni členové pouze z tohoto kraje. Zrušit výběr


Tomáš Wowerka

Lištice 590/10,
Závodí, Beroun, Česko
725739913

Martin Štický

Milady Horákové 2058, Kročehlavy, Kladno, Česko
774 300 673

Jiří Kubík

Kanín 18, 289 07 Opolany
777 703 075

Další informace

Obkládáme koupelny, terasy, bazény, pokládáme keramické podlahy, používáme hlavně velkoformátové obklady a dlažby až do formátu 320x160cm,
používáme nejmodernější zařízení firmy Raimondi a Rubi, otvory vrtáme diamantovými jádrovými vrtáky s vodním výplachem.

Tláskal Jan

K Vodárnám 241
252 29 Karlík
602 741 574

MC-Bauchemie s.r.o. divize Botament

Skandinávská 990
267 53 Žebrák
311 545 150

Další informace

Již od roku 1993 nabízí BOTAMENT výrobky stavební chemie pro lepení obkladů a dlažeb, izolování stavby i její údržbu, rovněž speciální stavební hmoty pro průmysl a objektové systémy.

Naše produkty jsou koncipovány zejména pro zpracovatele profesionály. Prodej výrobků je uskutečňován prostřednictvím našich partnerů, stavebnin a specializovaných prodejců keramiky. V tomto smyslu úzce spolupracujeme s vybranými regionálními prodejci.

  • botacem
  • botolan

Produkty:

  • Příprava podkladu
  • Lepící hmoty
  • Spárovací hmoty
  • Čistící chemie

Houdek Petr

Oleška 140
281 62 Oleška
608 310 181

Další informace

Nabízíme vám obkladačské a pokladačské práce všeho druhu. Mezi naše zákazníky patří jak velké firmy tak i běžné domácnosti.

V případě větších projektů jsem schopni zajistit dostatečný počet kvalifikovaných odborníků pro co nejrychlejší realizaci. Naše práce se vyznačuje vysokou kvalitou, rychlostí a smyslem pro detail. Vždy se snažíme, aby každý kousek obkladu či dlažby byl proveden přesně a čistě pro perfektní celkový dojem.

Při realizaci používáme profesionální nářadí od italské značky Montolit – vodní pily, diamantové kotouče či vykreslovací frézy. V případě nutnosti složitějších řezů a zejména u velkoformátového materiálu využíváme technologii vodního paprsku, který zaručuje dokonalé a čisté výřezy.

Pokud si nejste jisti jak chcete, aby vaše obklady nebo dlažba vypadali, jsme připraveni vám poradit na základě našich dlouholetých zkušeností. Rádi s vámi vybereme typy obkladů či dlažeb a poradíme při výběru barevných kombinací.

Ušetříme vám peníze

Při výběru materiálu a stavební chemie vždy vybíráme z nabídky prověřených značek a výrobců. Nejlepší zkušenosti máme s firmami Mapei a Excel Mix jejichž výrobky nás nikdy nezklamali a našim klientům je doporučujeme.

Nezávazná kalkulace

Pokud vás naše prezentace zaujala a máte zájem o naše služby, nabízíme vám nezávaznou kalkulaci. Kontaktujte nás pomocí emailu a zašlete rozměry a případně fotografie prostoru/plochy, který máte zájem pokrýt dlažbou či obložit obklady. My vás budeme zpětně kontaktovat s doplňujícími dotazy či přímo zašleme orientační cenovou kalkulaci.


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

BAUMIT, spol. s r.o.

Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem
326 900 400

Další informace

Produkty:

  • Příprava podkladu
  • Lepící hmoty
  • Spárovací hmoty
Načíst další členy

Kontaktovat člena „