Členové

Domů   /   Domů   /   O nás   /   Členové

Zvoleno: Jihočeský kraj. Jsou zobrazeni členové pouze z tohoto kraje. Zrušit výběr


Robin Michalec

Jiráskova 81, Týn nad Vltavou, Česko
774 201 925

Lukáš Marek

Budovatelská 1065 Prachatice 383 01
728545309 

SIKO KOUPELNY a.s.

Čimelice 330, Čimelice 398 04
382905111

Další informace

Kompletní sortiment pro koupelny. Koupelny fotogalerie, inspirace pro rekonstrukce koupelny, obklady do koupelny a koupelnový nábytek.

Ábel Dušan

Husova 180
380 01 Dačice
731 168 397

Binder Jan

K Hájence 661
391 02 Sezimovo Ústí II
777 285 553

Jan Houska

Moskevská 2721/7
390 05 Tábor
777 314 775

Další informace

Naší prioritou je především spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce.

Zabýváme se hlavně rekonstrukcí interiérů, kompletní rekonstrukcí bytů, rodinných domů, chat a chalup.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader, koupelen, sociálních zařízení včetně veškerých dodávek materiálů.

Dále provádíme obkladačské práce, pokládku keramických dlažeb, rekonstrukce schodišť a vestibulů v panelových a bytových domech.

Zdarma provedeme zaměření a vypracujeme cenovou nabídku.

Kraus Roman

Sídliště Svákov 701
392 01 Soběslav III
602 207 701

LB Cemix, s.r.o

Tovární 36
373 12 Borovany
+420 387 925 275

Další informace

Společnost LB Cemix, s.r.o. se sídlem v Borovanech patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu. Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí již 20 let. Svou produkci nabízí pod tradiční a dlouhodobě zavedenou značkou Cemix, známou nejen v ČR, ale i v rámci celého středoevropského trhu. Zaujímá zde čelní místo, o čemž svědčí stále narůstající počet zákazníků, kteří dali důvěru značce Cemix.

Cemix – tradice
Čtyři výrobní závody, jejichž tradice mnohdy sahá až do devatenáctého století (vápenka Čebín), jsou v současnosti vybaveny moderními výrobními technologiemi, které neustále zdokonalujeme.

Cemix – výrobní závody
Produkce suchých omítkových a maltových směsí je realizována ve výrobních závodech Nová Ves nad Lužnicí, Studénka, Loděnice a Čebín. Závod Čebín navíc zajišťuje produkci disperzních materiálů (pastovitých omítek, fasádních barev, penetračních hmot a stavební chemie).

Cemix – kvalita
Ve výrobě je provozován systém řízení výroby a uplatňován certifikovaný systém managementu jakosti podle ISO 9001. Kvalita výrobků je pravidelně kontrolována v moderních laboratořích a zkušebních ústavech.

Cemix – sortiment
Sortiment stavebních hmot představuje téměř 200 druhů balených a volně ložených materiálů v produktových skupinách nabízejících zdicí malty, omítkové směsi, tepelněizolační a lehčené omítky a malty, šlechtěné strukturované minerální a pastovité omítky i mozaikové omítky, dále lepidla na keramiku a zateplovací systémy, spárovací hmoty, cementové potěry, lité podlahové hmoty, samonivelační stěrky, sanační a odvlhčovací omítky, fasádní barvy, penetrace a v neposlední řadě stavební chemii.

Cemix – systémová řešení
Produkty značky Cemix jsou nabízeny ve formě moderních systémových řad umožňujících kvalitní řešení potřeb současného profesionálního stavebnictví, od hrubé stavby až po finální úpravy. Společnost se dále zaměřuje na kvalitní nabídku zateplovacích systémů, které splňují ta nejpřísnější kritéria evropských směrnic, a společně s produktovou značkou LBCS specializovanou na trendy moderních řešení souvisejících s pokládkou obkladů a dlažeb, je naše společnost schopna nabídnout ucelený systém revitalizace panelových domů.

Cemix – servis
Naši specialisté Vám poskytnou široký servis ušitý na míru podle Vašich potřeb. V naší nabídce naleznete barevnou vizualizaci fasád, sanační analýzy, výrobu vzorků, prospektový servis, řešení stavebních detailů, školení prováděcích firem a mnohé další služby. Nezapomínáme ani na vývoj nových materiálů pro potřeby inovací stavebních řešení.

Cemix – tým
Nedílnou součástí úspěchu v oblasti nabídky a prodeje našich výrobků je kvalitní tým tvořený specialisty na jednotlivé produktové řady. Zastřešením týmu je společnost Lasselsberger, do jejíž mezinárodní skupiny LB Cemix, s.r.o. patří.

Produkty:

 • Příprava podkladu
 • Podložky a izolace
 • Lepící hmoty
 • Spárovací hmoty
 • Čistící chemie

Zobrazit galerii

Loudin-realizace s.r.o.

Smetanova 1263
39001 Tábor
381 256 108

Další informace

Produkty:

 • Příprava podkladu
 • Podložky a izolace
 • Lepící hmoty
 • Obklady a dlažba
 • Spárovací hmoty
 • Čistící chemie
 • Lišty a profily

Značky obkladů a dlažeb: ABK CERAMICHE, AZUVI, CERAMICALCORA, CERAMIKA PARADYZ, CERROL, CERSANIT, ENERGIEKER, EXAGRES, GRESAN, KERABEN, KERKO, KEROS, MARAZZI, MARCA CORONA, NAVARTI, NOVABELL, NOWA GALA CERAMIKA, OPOCZNO, OSMOSE, POLCOLORIT, RAKO, STARGRES, STEULER, STÖHER, STN CERAMICA, TUBADZIN, OPIOCOLOR, VIDREPUR, BISSAZA


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

STAVOPLAST KL s.r.o.

Stachy 266
384 73 Stachy
388 404 101

Weber Radek

kpt. Jaroše 1103
399 01 Milevsko
603 216 487
Načíst další členy

Kontaktovat člena „