Členové

Domů   /   Domů   /   O nás   /   Členové

Zvoleno: Plzeňský kraj. Jsou zobrazeni členové pouze z tohoto kraje. Zrušit výběr


Martin Hejl

Jesenická 36 Plzen 32300
603 113 321

Další informace

Nejsme další bezejmenná společnost. Na trhu působíme již od roku 2000. Za tuto dobu máme za sebou mnoho spokojených zákazníků a úspěšných realizací v Plzni, Plzeňském kraji a po celé ČR. Obkladači, kteří se Vám budou věnovat.

Doležal Martin

Tovární 378
338 08 Zbiroh
602305761

Havlíček Roman

Masarykovo náměstí 41
338 08 Zbiroh
603235118

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek

Komenského 86, Písek 397 01
603929826

HASIT Šumavské vápenice a omítkárny s.r.o.

pošta Horažďovice
341 01 Velké Hydčice
376 512 691

Další informace

Jsme výrobce suchých maltových směsí, vnějších a vnitřních omítek, fasádních barev, sanačních a renovačních omítek, spárovacích malt, lepidel a izolací. Nabízíme také kompletní zateplovací systémy, stříkané betony, hydroizolace, cementové potěry a lité podlahy s kompletní poradenskou službou včetně možnosti pronájmu servisní techniky. Neméně důležitým produktem, který nabízíme je vápenný hydrát a hořečnatovápenatá hnojiva. Provádíme odborné poradenství k dotačnímu programu Zelená úsporám.

Produkty:

  • Příprava podkladu
  • Lepící hmoty
  • Spárovací hmoty
  • Čistící chemie

LASSELSBERGER, s.r.o.

Adelova 2549/1
320 60 Plzeň - Jižní Předměstí
800 303 333

Další informace

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která slaví 130. výročí svého vzniku. Komplexní nabídku bytové keramiky prezentuje pod značkou RAKO HOME, systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů zajišťuje svými výrobky pod značkou RAKO OBJECT.

Společnost LASSELSBERGER působí v České republice od roku 1998, kdy získala majoritní podíl v Chlumčanských keramických závodech, a.s. a jejich prostřednictvím i v akciové společnosti Calofrig Borovany. Dalším členem nově vznikající skupiny se o rok později stala akciová společnost Keramika Horní Bříza a následně Kemat Skalná, s. r. o.. Dynamický rozvoj společnosti pokračoval akvizicí společnosti Cemix Čebín, s. r. o. a v roce 2002 byl završen získáním akciové společnosti RAKO. V roce 2004 byl proces přeměny dokončen. Na konci roku 2007 došlo k rozdělení společnosti do nových samostatně působících subjektů podnikajících v oblasti výroby keramických obkladových materiálů (LASSELSBERGER, a. s.), v oblasti těžby a úpravy surovin (LB MINERALS, a. s.) a ve výrobě suchých maltových a omítkových směsí a pastovitých omítek (LB Cemix, a. s.).

Výroba keramiky RAKO byla zahájena v roce 1883 v Rakovníku. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval od žáruvzdorných cihel a režných dlaždic až po glazované různě zdobené dlaždice, pórovinové obkládačky, mozaiku, kachlová kamna, speciální reliéfní obklady budov a fasád.

Značka RAKO HOME reprezentuje ucelené sety obkládaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků pro kompletní řešení koupelen, kuchyní a podlah bytových interiérů, balkonů, teras a bazénů v exteriéru. Z hlediska životního stylu je orientována na koncové uživatele s vysokými nároky na design i užitnou hodnotu nabízených materiálů.

Pro systémové řešení objektů vyrábí společnost LASSELSBERGER keramické obklady pod značkou RAKO OBJECT. Jedná se o vzájemně se doplňující systémy obkladů a dlažeb určené zejména pro projektové a investiční účely. Hlavní důraz je u výrobků těchto značek kladen na variabilitu, funkčnost, vynikající vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu.

Od roku 2013 naleznete pod značkou RAKO SYSTEM komplexní nabídku produktů stavební chemie, která řeší optimální pokládku keramických obkládaček a dlaždic od bytových interiérů až po náročné aplikace obkladů bazénů, lodžií, teras nebo průmyslových podlah. Nabídka produktů stavební chemie zahrnuje materiály pro přípravu podkladu (vyrovnávací hmoty, penetrační nátěry), hydroizolační stěrky, lepicí a spárovací hmoty (cementové, epoxidové), ale i přípravky na čištění a údržbu obkladů doporučované značkou RAKO.

Produkty:

  • Obklady a dlažba

Značky obkladů a dlažeb: RAKO, LB OBJECT


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.

Chebská 2
322 02 Plzeň
377 823 078-83

Další informace

Předmětem činnosti firmy je provádění obkladačských prací.

Zakázky jsou realizovány díky velké mobilitě a dobrému poměru ceny a kvality jak na celém území České republiky, tak i ve SR. Tým tvoří 30-40 vysoce kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi získanými při provádění obkladačských prací na stavbách v ČR a v Německu. Provádíme zakázky v rozsahu 1 m2 až několik tisíc m2.

Pro zákazníky je cenově výhodná naše spolupráce s firmami RAKO (Lasselsberger a.s.), KERAMIKA SOUKUP, jejímž prostřednictvím jsme schopni nabídnout kompletní sortiment keramických obkladů a dlažeb, stavební a izolační chemie tuzemské i zahraniční výroby.

Provádíme obkladačské práce nejen na stavbách obchodních center, administrativních budov, hotelů, bazénů, fasád, ale provedeme i kompletní rekonstrukci koupelen ( včetně vodoinstalace, elektroinstalace, sádrokartonových konstrukcí atd.).

Jako jedna z mála firem jsme schopni kvalitně provést obklady a dlažby ze skleněných materiálů dodávaných firmou Kernel a.s., proto velkou část našich zakázek tvoří luxusně vybavované byty a rodinné domy.

Samozřejmostí je i pojištění, které je smluvně řešeno s Kooperativou, pojišťovnou, a.s. pro případ odpovědnosti za škody způsobené nebo vzniklé jiné osobě v přímé souvislosti s činností naší firmy, a to do výše 5 000 000,- Kč.

Značky obkladů a dlažeb: Rako

Střední odborné učiliště stavební Plzeň

Borská 55
301 00 Plzeň
373 730 034

Další informace

Střední škola Horní Bříza byla sloučena se SOU stavebním Plzeň a obkladačské dovednosti se nadále vyučují v Horní Bříze, kde jsou pro to vytvořeny podmínky.

Vítek František

Na Hrázi 1125/II
342 01 Sušice
606 832 360

Další informace

Firma se zabývá rekonstrukcemi bytových jader bytů a v rodinných domech, dále zajišťujeme vodoinstalatérské, elektrikářské a stavebně montážní práce (vše na klíč).

Provádíme technický dozor investora, zajistíme revize. Hlavní činností firmy je obkladačství (práce s keramikou).

Vyskočil Lukáš

Hornická 273
330 22 Zbůch
777 305 444

Další informace

Jsme firma zabývající se montáží obkladů a dlažeb po celé České republice. Máme letité zkušenosti z domova i zahraničí a jsme výhradně řemeslníci české národnosti. Naším motem je spokojený zákazník a vysoká kvalita práce.

Provozujeme půjčovnu nářadí pro obkladače.
Zajišťujeme na přání a domluvě stavební materiál (stavební keramiku, chemii).
Tým profesionálních obkladačů je pravidelně proškolován na nové pracovní postupy, technologie a materiály.
Velkoformátové dlažby pokládáme na vyrovnávací systém klip kop RAIMONDI.


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

Lukeš Martin

Meduňková 263/5a
301 00 Plzeň
603 468 319

Další informace

Nabídka obkladačských prací, návrhy koupelen, kompletní stavby a přestavby koupelen a bytových jader. Realizace výstavby. Řezání diamantovou pilou. Poradenství.

Značky obkladů a dlažeb: Rako

Skala Ivo

Újezdská 97
330 33 Město Touškov
604 797 358

Další informace

Od roku 1996 se věnujeme zednickým a obkladačským pracem.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader, koupelny na klíč a různé úpravy interiérů. Obklady a dlažby odebíráme od renomovaných firem. Zajišťujeme grafické návrhy.Dále pak vodoinstalační, elektroinstalační,malířské a truhlářské práce, výrobu kuchyňských linek.

Značky obkladů a dlažeb: Rako


Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

Načíst další členy

Kontaktovat člena „