Členové

Domů   /   Domů   /   O nás   /   Členové

Zvoleno: Moravskoslezský kraj. Jsou zobrazeni členové pouze z tohoto kraje. Zrušit výběr


Tomáš Seibert

Třebom 120
747 25 Třebom
734 734 534

Střední škola technických oborů Havířov

Lidická 1a/600
736 01 Havířov-Šumbark
596 884 811

Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava

U Studia 33
700 30 Ostrava - Zábřeh
597 494 111

Střední škola řemesel Frýdek-Místek

Pionýrů 2069
738 01 Frýdek-Místek
558 421 211

Další informace

Škola se řadí svou vzdělávací nabídkou mezi velké školy regionu, která má pevné postavení v síti školských zařízení. Zajišťuje komplexní přípravu na povolání v učebních a studijních oborech, jež odpovídají aktuálním požadavkům trhu práce našeho okresu. Cílevědomě řízenou orientací na univerzální řemeslné učební a studijní obory se tak významně zvyšují pro absolventy školy šance uplatnění na pracovním trhu a po úspěšném ukončení studia i možnost další profesní perspektivy.

Studium ve všech oborech je bezplatné. Absolventům základních škol nabízíme kompletní výuku středního vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem. I pro absolventy praktických škol je připravena pestrá nabídka oborů. Výhodou všech druhů studia je vzájemná propustnost mezi učebními a studijními obory, což umožňuje žákům během studia přizpůsobit své skutečné schopnosti a studijní výsledky odpovídajícím nárokům na příslušný typ vzdělávacích programů. Úspěšní absolventi maturitního studia mohou pokračovat ve studiu na vysokých školách. Absolventi učebních oborů mohou využít přímo ve škole program celoživotního vzdělávání, který zahrnuje především denní nástavbové studium.

Pro ostatní zájemce nabízíme vzdělávací programy nástavbového dálkového studia, firemní vzdělávání, svářečskou školu, rekvalifikace, kurzy a zkrácené studium

Načíst další členy

Kontaktovat člena „