Členové

Domů   /   Domů   /   O nás   /   Členové

Zvoleno: Moravskoslezský kraj. Jsou zobrazeni členové pouze z tohoto kraje. Zrušit výběr


Střední škola technických oborů Havířov

Lidická 1a/600
736 01 Havířov-Šumbark
596 884 811

Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava

U Studia 33
700 30 Ostrava - Zábřeh
597 494 111

Střední škola řemesel Frýdek-Místek

Pionýrů 2069
738 01 Frýdek-Místek
558 421 211

Další informace

Škola se řadí svou vzdělávací nabídkou mezi velké školy regionu, která má pevné postavení v síti školských zařízení. Zajišťuje komplexní přípravu na povolání v učebních a studijních oborech, jež odpovídají aktuálním požadavkům trhu práce našeho okresu. Cílevědomě řízenou orientací na univerzální řemeslné učební a studijní obory se tak významně zvyšují pro absolventy školy šance uplatnění na pracovním trhu a po úspěšném ukončení studia i možnost další profesní perspektivy.

Studium ve všech oborech je bezplatné. Absolventům základních škol nabízíme kompletní výuku středního vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem. I pro absolventy praktických škol je připravena pestrá nabídka oborů. Výhodou všech druhů studia je vzájemná propustnost mezi učebními a studijními obory, což umožňuje žákům během studia přizpůsobit své skutečné schopnosti a studijní výsledky odpovídajícím nárokům na příslušný typ vzdělávacích programů. Úspěšní absolventi maturitního studia mohou pokračovat ve studiu na vysokých školách. Absolventi učebních oborů mohou využít přímo ve škole program celoživotního vzdělávání, který zahrnuje především denní nástavbové studium.

Pro ostatní zájemce nabízíme vzdělávací programy nástavbového dálkového studia, firemní vzdělávání, svářečskou školu, rekvalifikace, kurzy a zkrácené studium

Červinka Petr

Ľudovíta Štúra 1074/7
708 00 Ostrava - Poruba
739 631 259

Další informace

Firma se specializuje především na provoz realizační firmy se zaměřením na provádění obkladačských prací včetně stavební přípravy a dodání materiálů. V případě zájmu o realizaci díla Vám rádi navrhneme profesionální a správné systémové řešení stavební chemie šité na míru potřebám stavby a specifickým požadavkům zákazníka. Nabízíme jen kvalitní stavební chemii na jejiž systémy jsme řádně certifikováni.

Značky obkladů a dlažeb: Rako, Cersanit, Opoczno, Tubadzin

Červinka Jiří KAMENSTAV

Bravantice 78
742 81 Bravantice
604 591 771

Další informace

Stavební a obchodní firma nabízí kompletní realizace interiérů:

  • rekonstrukce bytových jader, koupelny, kuchyně, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, dveře včetně služeb bytového architekta
  • prodej koupelnového vybavení (obklady, dlažby, sanitární keramika – koupelnový nábytek, baterie, sprchové kouty, WC, umyvadla, hydromasážní vany a boxy)
  • divize kamenictví nabízí zakázkovou výrobu z přírodního kamene (stolové desky, parapety, krbové portály, schody, pomníky).

Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii Zobrazit galerii

Načíst další členy

Kontaktovat člena „