Aktuálně

Domů   /   Zlaté české ručičky

Zlaté české ručičky

23. 03. 2014
Zlaté české ručičky

Ve čtvrtek 20. března 2014 v rámci Obkladačského miniveletrhu v Kralupech nad Vltavou vyhodnotila společnost LASSELSBERGER nejlepší obkladačské realizace koupelen, kuchyní, podlah z keramických obkladů RAKO.

„Obkladačský miniveletrh je jediná akce tohoto druhu v České republice, kdy se na jednom místě setkávají profesionálové a odborníci z obkladačského oboru. Právě proto jsme se rozhodli při této příležitosti předat vítězům, obkladačům, kteří se přihlásili do soutěže o nejlepší realizaci z obkladů RAKO, ceny za naši společnost,“ dodává Miroslav Levora, projektový manager.

Roman Pommer, předseda cechu dodává: “ Spojení Cechu obkladačů ČR a značky RAKO je s ohledem na naše profesní zaměření více než logické. Navíc jedním z našich hlavních cílů je podpora kvalitního řemesla a to tyhle práce byly.“

Porota hodnotila celkový návrh, použití moderních keramických materiálů a především finální kvalitu zpracování. Výherci – obkladači si odnesli kromě ocenění Mistra obkladače také profesionální nářadí, se kterým jistě budou ve své perfektně odvedené práci pokračovat.

Ocenění za nejlepší realizace obdrželi:

  1. místo: ZDENĚK JANOUŠEK, SCHOJA
  2. místo: TOMÁŠ MASARIK a ROMAN JIROUŠEK, Sedlčany
  3. místo: ERIK NISČÁK
  4. místo: PAVEL KARAS a LADISLAV POPELKA, JARYS stav, spol. s.r.o.

Předané certifikáty RAKO MISTRA OBKLADAČE potvrzují profesionalitu v oboru. Gratulujeme!

Další ročník obkladačské soutěže O nejlepší realizaci RAKO již běží.