Aktuálně

Domů   /   Weber je připraven každému pomoci s přípravou žádosti Nová zelená úsporám 2014

Weber je připraven každému pomoci s přípravou žádosti Nová zelená úsporám 2014

25. 03. 2014
Weber je připraven každému pomoci s přípravou žádosti Nová zelená úsporám 2014

Od 1. dubna 2014 se očekává start příjmu žádostí v programu Nová zelená úsporám. Tento dotační titul je určen především pro majitele rodinných domů. Weber je připraven pomoci žadatelům svými registrovanými materiály a bohatými zkušenostmi.

Weber připravil k dotačnímu programu Nová zelená úsporám následující podporu:

  • weber.zelená kalkulačka: zde má žadatel možnost propočítat předpokládanou výši dotace
  • weber.calc: program pro vyhodnocení energetického stavu objektu
  • oficiální informace na stránkách programu Nová zelená úsporám
  • Seznam registrovaných materiálů a technologií Weber (tzv. SVT kódy) pro program Nová zelená úsporám 2014: tato informace je významná zejména pro zpracovatele, realizační firmy, ale i investory
  • kontakty na speciálně vyškolené pracovníky ve všech krajích České republiky

Dále Weber nabízí komplexní řešení od projektu po realizaci. Pomoc může být zahájena posouzením objektu, výběr optimální varianty řešení, doporučení projekce, včetně následné realizační firmy, registrované v programu Nová zelená úsporám a na závěr pomoc při realizaci.

Na závěr všechny zájemce zveme na Saint – Gobain Fórum, kde vystoupí odborník ze Státního fondu životního prostředí a seznámí účastníky s aktuálními podmínkami programu Nová zelená úsporám 2014 Tato konference je zaměřená na komfortní, bezpečné a ekonomicky soběstačné budovy a koná se dne 25. 3. 2014 v Praze, Hotel Step, Malletova 1141, sál A od 9:00 hod.

zdroj: www.weber-terranova.cz