Aktuálně

Domů   /   Vychází nové číslo Pro Profi magazínu Henkel

Vychází nové číslo Pro Profi magazínu Henkel

30. 09. 2014
Vychází nové číslo Pro Profi magazínu Henkel

Aktuální číslo časopisu Pro Profi magazín, které právě vyšlo, začíná krátkým ohlédnutím do minulosti – připomíná úspěšných 20 let podlahových systémů Thomsit na českém trhu.

Jako obvykle však na stránkách Pro Profi magazínu převažuje přítomnost – v článku o míchacích centrech Ceresit dáváme opět slovo našim obchodním partnerům a představujeme grafiku nových prezentačních materiálů. Představujeme i tři zajímavé realizace: Gymnázium v Ústí nad Labem s materiály Thomsit, netradiční řešení čistírny odpadních vod s fasádní omítkou Ceresit VISAGE a moderní kostelna jižní Moravě se stavební chemií Ceresit.

Velké formáty jsou v oblasti nabídky obkladů a dlažeb jednoznačným trendem posledních let, a proto jsme se tomuto tématu věnovali velmi pozorně. Estetická hodnota musí jít ruku v ruce s kvalitou provedení, proto určitě nepřehlédněte prezentaci epoxy materiálů Ceresit UltraPox. Ani v tomto vydání nechybí silné téma posledních let – inovace v oblasti omítek a nátěrů pro fasádní a zateplovací systémy Ceresit, ani informace o dalších novinkách v sortimentu, jimiž je nové transparentní provedení tmelu Ceresit FT 101 či novinky značky Pattex.

Magazín zdarma ke stažení