Aktuálně

Domů   /   Veletrh FOR ARCH 2016 přilákal rekordní počet návštěvníků

Veletrh FOR ARCH 2016 přilákal rekordní počet návštěvníků

03. 10. 2016
Veletrh FOR ARCH 2016 přilákal rekordní počet návštěvníků

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v areálu PVA EXPO PRAHA byl letos slavnostně zahájen největší KONFERENCÍ ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2016, na které vystoupil ministr financí ČR Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj ČR Karla Šlechtová a ministr životního prostředí Richard Brabec.

Akce se setkala s obrovským zájmem a rekordní účastí, přičemž trojice ministrů přímo na místě poskytla řadu exkluzivních rozhovorů a prohlášení do médií.

Na ploše větší než 21 tisíc metrů čtverečních se pak návštěvníkům představilo 841 vystavovatelů z patnácti zemí světa. V rámci doprovodného programu se uskutečnila řada odborných konferencí s účastí předních osobností z oboru, významné celonárodní architektonické soutěže a nechyběl ani praktický program pro podnikatele a širokou veřejnost.

Po celou dobu konání akce bylo k dispozici také několik poradenských center, kde odborníci odpověděli zájemcům na dotazy týkající se základních oblastí stavebnictví. Veletrh FOR ARCH, spolu se souběžně probíhajícími veletrhy FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA, které jej tematicky doplňovaly, navštívilo již od prvních dnů o deset procent návštěvníků více než v loňském roce, a potvrdil se tak stále rostoucí zájem odborníků, podnikatelů i laické veřejnosti o nejnovější trendy ve stavebnictví.

www.forarch.cz