Aktuálně

Domů   /   Valná hromada Cechu obkladačů ČR

Valná hromada Cechu obkladačů ČR

07. 03. 2009
Valná hromada Cechu obkladačů ČR

Mělník – Valná hromada cechu si zvolila 5. března své nové představitele na následující čtyři roky.

Jako každoročně byl pro účastníky valné hromady připraven speciální dárek a tím letošním byl skleněný koráb s obkladačským tuzemákem, který pro cech vyrobili v Jindřichově Hradci.

Na úvod předseda cechu Roman Pommer předal skleněnou plaketu a čestná uznání vítězům soutěže Inovace roku v obkladačském oboru za rok 2008, která se uskutečnila v rámci našeho Obkladačského miniveletrhu.

Jednání valné hromady pokračovalo Zprávou revizní komise o hospodaření cechu a Zprávou představenstva o činnosti v minulém roce. Obě zprávy byly schváleny, stejně jako rozpočet cechu na rok 2009. Jelikož skončilo funkční období revizní komise a představenstva zvoleného v Hrotovicích v roce 2005, byly vyhlášeny volby.

Představenstvo bude v období 2009-2012 pracovat ve složení Roman Pommer, Josef Zajíček, Roman Kráčal, Karel Suda a Jarmil Resler ml. Do revizní komise byli opětovně zvoleni Roman Kraus, Jiří Rýpar a František Loudin, který bude stát v čele této komise.

Předsedou cechu byl zvolen Roman Pommer, který si vybral za své zástupce Josefa Zajíčka a Romana Kráčala.

Závěr setkání již tradičně patřil bowlingovému mistrovství a odborné přednášce o víně, která s ohledem na místo konání valné hromady nemohla vynechat produkty Mělnického vinařství KRAUS.