Aktuálně

Domů   /   Valná hromada Cechu obkladačů ČR 2016

Valná hromada Cechu obkladačů ČR 2016

19. 03. 2016
Valná hromada Cechu obkladačů ČR 2016

Valná hromada cechu se konala tento čtvrtek 17. března v Kralupech nad Vltavou. Před 20 lety přesně 4. března 1996 byl cech založen.

Celodenní program měl být zahájen prezenatcí účastníků Inovace roku 2015 v obkladačském oboru, ale jelikož se do ní nepřihlásil žádný výrobce či dovozce např. stavební chemie či nářadí, byla zrušena a nahrazena prezentacemi partneů cechu:

V úvodu valné hromady byla nejdříve vyhodnocena soutěž společnosti Lasselsberger o nejlepší realiazci z obkladů RAKO a pak Roman Pommer, prezident cechu, poděkoval společnosti Lasselsberger a přítomnému Petru Machoňovi, řediteli marketingu, za podporu cechu z pozice nového generálního partnera.

Valná hromada pokračovala schválením Zprávy o hospodaření (předseda revizní komise Eduard Justa) a Zprávou o činnosti za rok 2015 (Roman Pommer). Prezident přidal informaci, že učňovskou soutěž Obkladačská naděje přesouvají na žádost škol z podzimního termínu na jarní tzn. že další roční se bude konat v dubnu/květnu 2017 v Praze a oslava 20 let cechu se uskuteční v sobotu 17. září v Hotelu Zámek Valeč u Hrotovic ( okr. Třebíč). O průběhu plnění Programového prohlášení 2015-2020 informoval:

Na závěr valné hromady vystoupil host Karel Havlíček, předseda AMSP, který přítomné informoval o projektu Rok řemesel (informaci o portále www.mistriremesel.cz obdrželi přítomní v úvodu valné hromady).

Večerní program byl vyhrazen 12. bowlingovému mistrovství a odborné přednášce o víně, tentokrát z Vinařství Vajbar.

Pár fotek z akce najdete na našem FB