Aktuálně

Domů   /   Úhlová bruska GWS 18 V-LI Professional

Úhlová bruska GWS 18 V-LI Professional

01. 04. 2010
Úhlová bruska GWS 18 V-LI Professional

Firma Bosch zařazuje svou novou Úhlová bruska GWS 18 V-LI Professional do své 18-voltové řady nástrojů s lithium-iontovým akumulátorem Premium.

Tato nová akumulátorová úhlová bruska je prokazatelně nejvýkonnější bruskou ve své třídě, co se týká obrušování ocelových a hliníkových profilů, dělení dlaždic a řezání trubek na správnou délku, anebo při konstrukci karoserií vozidel: má nejvyšší poměr odbroušeného materiálu a výkonu na jedno nabití akumulátoru.

Toto nářadí je vybavené vysoce výkonným 4-pólovým motorem s dlouhou životností. Kromě toho, systém Elektronické Ochrany motoru (EMP) od firmy Bosch chrání motor proti přetížení a automaticky jej vypne, pokud se motor přetíží. Kompaktní konstrukce nástroje a zejména jeho nízká hmotnost pouhých 2,3 kg rovněž poskytuje velké výhody při ovládání a manipulaci s bruskou – obzvláště pak při práci v těžce dosažitelných místech, při práci s rukama nad hlavou anebo při práci na žebřících či na lešení.

Přídavná rukojeť nástroje také nabízí možnost přizpůsobení, protože je použitelná vlevo i vpravo. Snadno a rychle přestavitelný ochranný kryt proti pootočení spolehlivě chrání při práci. Mezi praktické vlastnosti tohoto nářadí rovněž patří indikátor stavu nabití akumulátoru, který zobrazuje, kolik ještě zbývá energie.

Dlouhá životnost lithium-iontových akumulátorů Premium od firmy Bosch.

Dlouhá životnost akumulátorů Bosch Premium je zaručená díky systému Electronic Cell Protection (Elektronická ochrana buňky – ECP) od firmy Bosch. Tento systém spolehlivě chrání akumulátor vůči přetížení, přehřátí a vůči úplnému vybití akumulátoru. Neexistuje zde žádný paměťový efekt a tak jsou akumulátory plně funkční, i když se nepoužívaly po dlouhou dobu. Bosch dodává s úhlovou bruskou nabíječku pro rychlé

30-ti minutové nabíjení jako součást standardní dodávky. Díky technologii „Hyper – Charge“ od firmy Bosch se akumulátory nabijí na 75 procent své kapacity za pouhou polovinu své nabíjecí doby.

L-Boxx: vynikající systém pro transport a skladování.

Úhlová bruska GWS 18 V-LI Professional od firmy Bosch je dostupná od března 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 12.490 Kč včetně DPH v novém úložném systému s názvem L-Boxx. Větší počet elektrického nářadí se bude dát pohodlně přepravovat či přemisťovat díky pohodlnému systému, kde jen zacvaknete anebo oddělíte jednotlivé kufříky systému L-Boxx. Tím je manipulace s L-Boxxy daleko jednodušší, než manipulace s běžnými přepravními kufry či systémy. Tento systém se dá jednoduše přestavět a uspořádat, tak aby vytvořil ideální úložný prostor pro elektrické nářadí, jejich příslušenství a jiný pomocný materiál. Systém L-Boxx se svou robustní konstrukcí je navržený a konstruovaný tak, aby vydržel i extrémní zatížení. Každý jednotlivý kufřík může nést až 25 kg zátěže. Systém západek umožňuje nést na sobě položené kufříky systému L-Boxx o celkové váze až 40 kg. Víko systému má konstrukční kapacitu zátěže až do váhy 100 kg. Systém L-Boxx byl vyvinut ve společné kooperaci mezi firmami Bosch a Sortimo, společností, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti vybavení pro interiéry vozidel.

zdroj: www.bosch-professional.cz