Aktuálně

Domů   /   Servis pro architekty v projektových centrech RAKO v MK

Servis pro architekty v projektových centrech RAKO v MK

09. 09. 2019
Servis pro architekty v projektových centrech RAKO v MK

Jedinečné prostory přizpůsobené potřebám odborné veřejnosti s kompletní nabídkou obkladů RAKO nově nabídnou projektová centra MK. První centrum již bylo otevřeno v prodejnách společnosti MK v Praze a Liberci, následovat budou centra v Ostravě a Zlíně. Myšlenkou a podstatou vzniku těchto center je přinášet stále lepší servis a poradenství při projektech, nabízet systémová řešení v souladu s normami, ekologií. 

Na prodejnách MK nově naleznete inovovanou formu prezentace kompletní nabídky obkladů RAKO. Například komplexní informační kiosek s dotykovou obrazovkou s katalogy, fotografiemi, magnetickou tabulí pro kreativní řešení projektů atd. Za každým dobrým projektem je soulad architekta a investora. Komplexní řešení naleznou v projektových centrech na jednom místě architekti i jejich klienti, stejně jako zákazník, který si neví rady s výběrem obkladů. Nechte si poradit odborníky, přesvědčte se o kvalitě nového prostředí.

Historie společnosti MK sahá až do roku 1993. Dnes je rodinnou firmou s pozicí největšího specialisty na obklady a dlažby od českého výrobce značky RAKO. Celková koncepce MK center české keramiky vznikala tak, aby vyzdvihla design a kvalitu RAKO výrobků, a přitom navozovala příjemnou atmosféru k řešení a konzultaci vlastního realizačního záměru. V ČR má MK celkem 8 prodejen. Více na www.mk-rako.cz

Informace o výrobcích RAKO najdete na www.rako.cz