Aktuálně

Domů   /   Řemeslo má zlaté dno

Řemeslo má zlaté dno

01. 04. 2016
Řemeslo má zlaté dno

Rčení o tom, že řemeslo má zlaté dno, platí na oceněné obkladače za nejlepší obkladačské realizace z keramických obkladů RAKO za rok 2015.

Tři nejlepší odborníci byli oceněni, společností LASSELSBERGER, v březnu 2016 v rámci valné hromady Cechu obkladačů ČR v Kralupech nad Vltavou.

„Valná hromada obkladačů je akce, na které se na jednom místě setkávají profesionálové a odborníci z obkladačského oboru. Právě proto jsme se rozhodli při této příležitosti předat vítězům, obkladačům, kteří se přihlásili do soutěže o nejlepší realizaci z obkladů RAKO, ceny za naši společnost,“ dodává Tomáš Heřman, školitel značky RAKO. Roman Pommer, prezident cechu dodává: “ Spojení Cechu obkladačů ČR a značky RAKO, generálního partnera cechu je s ohledem na naše profesní zaměření více než logické. Navíc jedním z našich hlavních cílů je podpora kvalitního řemesla a to tyhle práce byly.“

Porota hodnotila celkový návrh, použití moderních keramických materiálů a především finální kvalitu zpracování. Výherci – obkladači si odnesli kromě ocenění také profesionální nářadí, se kterým jistě budou ve své perfektně odvedené práci pokračovat.

Ocenění za nejlepší realizace obdrželi od společnosti LASSELSBERGER pánové:

  1. místo: Jaroslav Kubíček, ČR
  2. místo: Daniel Hlinčík, ČR
  3. místo: Orstap – Lukáš Chlebo, SR

Gratulujeme! Další ročník obkladačské soutěže o nejlepší realizaci RAKO 2016 se brzy rozběhne.