Aktuálně

Domů   /   RAKO nejlepší realizace: Ocenění získal Zdeněk Dolejš

RAKO nejlepší realizace: Ocenění získal Zdeněk Dolejš

11. 04. 2018
RAKO nejlepší realizace: Ocenění získal Zdeněk Dolejš

Nejen použití kvalitních materiálů, ale hlavně odvedení precizní práce, tradičně ocenila společnost LASSELSBERGER, s.r.o.

Jediný výrobce keramických obkladů u nás opět vyhlásil nejlepší obkladačské realizace za uplynulý rok. Slavnostní předání odměn za nejlepší realizace z keramických obkladů RAKO za rok 2017 proběhlo na valné hromadě Cechu obkladačů ČR ve čtvrtek, dne 22. března v Kralupech nad Vltavou.

Do kralupského hotelu Sport dorazil i nejúspěšnější obkladač, pan Zdeněk Dolejš (viz. foto). Toho spolu s Ladislavem Sališem (2. místo) a Romanem Havlíčkem (3. místo) vybrala odborná porota. Ta hodnotila celkové ztvárnění realizací, použití moderních keramických materiálů, a především finální kvalitu zpracování. Obkladači získali ocenění a dárky věnované společností Lasselsberger, například nářadí pro obkladače, řezné kotouče, korunky a další zajímavé věci.

Ocenění za nejlepší realizace obdrželi:

  1. místo: Zdeněk Dolejš
  2. místo: Ladislav Sališ, SALISTAV (SLOVENSKO)
  3. místo: Roman Havlíček

Ladislav Sališ se nemohl osobně zúčastnit vyhlášení, ale z druhého místa měl velkou radost: „Velmi sa tesime z dosiahnuteho uspechu a dufame ze aj v buducnosti budeme pokracovat v uspesnej propagacii tak kvalitnych produktov ako su produkty znacky RAKO,“ a dodal: „Dakujeme za super naradie, ktore vyuzijem pri svojej praci.

Jedním z hlavních cílů Cechu obkladačů je podpora a všestranná propagace obkladačského řemesla. Valná hromada je pro vyhlášení vítězů soutěže ideální příležitostí, na jednom místě se tu totiž setkávají profesionálové a odborníci z oboru. Zároveň s oceněním realizací za rok 2017 byl zahájen další ročník této soutěže a předány Pamětní listy při příležitosti jubilejní délky členství v cechu.

Přihlásit do soutěže o nejlepší realizaci RAKO lze dokončenou novou realizaci či rekonstrukci koupelny, kuchyně, podlahy, bazénu, restaurace apod. z obkladů a dlažeb značek RAKO HOME a RAKO OBJECT za rok 2017/2018. Každá přihláška je odměněna kvalitními montérkami RAKO. Tři nejlepší kladečské práce pak budou v březnu příštího roku vyhodnoceny společností LASSELSBERGER a odměněny hodnotnými cenami, například profesionálním nářadím a pomůckami pro obkladače v hodnotě cca 10 000 Kč. Termín pro přihlášení obkladačských prací je do konce února 2019. Více na www.cech-obkladacu.cz a www.rako.cz.