Aktuálně

Domů   /   RAKO aktuálně

RAKO aktuálně

06. 04. 2020
RAKO aktuálně

Na to, jak ovlivnila současná mimořádná situace prodej a výrobu obkladů RAKO, odpovídá Petr Machoň, ředitel marketingu. Naše společnost LASSELSBERGER, s.r.o. přijala veškerá opatření pro maximální ochranu svých pracovníků. Díky našim zaměstnancům jsou aktuálně dodávky obkladů RAKO zajištěné v maximální možné míře. Samozřejmě nemůžeme a nechceme předjímat vyšší moc, nebudeme podstupovat zbytečná rizika a ani nebudeme porušovat případná ještě přísnější karanténní opatření. Ale s výjimkou těchto extrémních situací, které věříme, že nenastanou, jsou prodejní činnosti a servis naší společnosti zajištěné na obvyklé úrovni.

• Expedice fungují bez omezení, naši kolegové dodržují maximální možnou preventivní ochranu.

• Naše obchodní týmy nadále pracují naplno v režimu home office a příprava zakázek není ohrožena.

• Náš prodejní a projektový tým je schopen zákazníkům poskytnout požadovaný servis včetně dodání vzorků. Samozřejmě se kolegové po dohodě s Vámi pokusí vyhovět Vašim požadavkům v rámci současných možností a za dodržení všech předepsaných bezpečnostních opatření.

• Výrobní závody pokračují ve výrobě bez přerušení, zpracováváme více než 96 % vlastních surovin a zbývající suroviny z externích zdrojů máme skladem k dispozici na několik měsíců výroby.

• Podle našich aktuálních informací také všichni autorizovaní obchodní partneři RAKO fungují bez omezení jak v oblasti velkoobchodu, tak i projektových dodávek. Omezení maloobchodního prodeje dle nařízení vlády je respektováno a materiál lze ve většině případů objednat v e-shopu příslušného obchodního partnera.

Kontakty autorizované prodejny

Kontakty projektový tým RAKO

Kontakty obchodní zástupci

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme Vám pevné zdraví v této těžké době.

Tým RAKO