Aktuálně

Domů   /   Přesné řezání a vrtání

Přesné řezání a vrtání

31. 01. 2012
Přesné řezání a vrtání

Bosch rozšiřuje svoji řadu pro profesionální práci o novou řezačku dlaždic GCT 115 Professional.

Nastavitelný ochranný kryt s odsávání zaručuje doslova bezprašnou práci během řezání. Tento kryt lze lehce odejmout a k nástroji lze bez nutnosti použití jakéhokoli dalšího nářadí snadno připevnit diamantové vrtací korunky pro vrtání do dlaždic, které jsou součástí standardního balení ve variantě nástroje v L-Boxxu.

Přesné, čisté a mnohostranné použití

Řezačka dlaždic byla vyvíjena ve spolupráci s profesionálními obkladači. Sedí pevně v rukou díky jejím ergonomickým úchytům a povrchovým materiálům zamezujícím vyklouznutí z rukou během práce. Výsledkem je přesné a čisté řezání a vrtání dosažené při všech běžných použití tohoto nástroje, k čemuž také podstatně přispívá průhledný ochranný kryt, který umožňuje dostatečný pohled na místo řezání. Potřebnou sílu dodává výkonný motor s 720 watty a otáčkami 11 000 min -1.

Ještě lepší pracovní výsledky s Bosch pracovním stolem pro obkladače

Pracovní stůl GTD 1 Professional umožňuje ještě jednodušší práci díky důmyslnému systému pro upevnění dlaždic. Pro bezpečné upevnění dlaždic jakékoli velikosti stačí jedno zacvaknutí jednou rukou a řezání a vyřezávání otvorů je tak velmi jednoduché. Do stolu lze upevnit dlaždice o rozměru až 60 x 60 cm a o tloušťce až 30 mm. Váží pouze 3,5 kg a je tak lehký pro manipulaci a převoz.

Řezačka dlaždic GCT 115 Professional je v prodeji od ledna 2012 ve dvou variantách:

  • řezačka včetně 115 mm diamantové vrtací korunky „Best for Ceramic Extraclean Turbo“ a odsávací hadicí za cenu 4 890,- Kč včetně DPH.
  • v systému L-Boxx s příslušenstvím viz. výše a navíc 3 diamantové vrtací korunky s průměry 25, 45 a 68 mm a systémem SDS za cenu 12 290,- Kč včetně DPH.

www.bosch-professional.cz