Aktuálně

Domů   /   Praktické semináře Kiesel

Praktické semináře Kiesel

12. 10. 2010
Praktické semináře Kiesel

Poslední letní den tohoto roku, 21. září, pořádala firma KIESEL pro své zákazníky pracovní seminář.

Pro účastníky byla připravena stanoviště, na kterých si měli možnost vyzkoušet nové výrobky stavební chemie pro obklady a dlažbu. Za asistence technika, pana Uwe Thiele z Kiesel Bauchemie GmbH, byly vyzkoušeny produkty:

  • Servocret RS-N – opravná hmota na stěnu a podlahu v interiéru a exteriéru pro vyrovnání schodišťových podest, rohů nebo spádů teras
  • Okatmos UG 30 – penetrace s rychlým schnutím pro interiér i exteriér, pro savý i nesavý podklad, po zaschnutí se nenaruší vodou a nelze ji seškrábat z hladkých povrchů. Obsahuje jemnou křemičitou moučku pro větší přilnavost dalších vrstev.
  • Seroflex DMS 1K Schnell – stěrková hydroizolace s řízeným schnutím- izolace vhodná pro izolace balkónů a teras v chladnějších podzimních měsících.
  • Okamul DF – nová konzistence disperzní izolace sprchových koutů, s rychlejším schnutím a vysokou krycí schopností podkladu.
  • Servolight – flexibilní lepidlo s extrémně nízkou spotřebou pro aplikaci na stěnu, podlahu, pro tenkovrstvé lepení i pokládání velkoformátových desek.
  • Servoflex F – sandgrau- pískově šedá spárovací hmota pro spáry od 3 do 25 mm, s velmi rychlým schnutím, vhodná i pro řadu přírodních kamenů.
  • Servoperl schiefer- spárovací hmota bez písku pro jemnou spáru barvy břidlice, zkoušeno bylo snadné tvarování hmoty do spár a následně pohodlné vymývání plochy.
  • Zákazníci měli ta k možnost si ověřit, že největší předností stavební chemie Kiesel je komfortní aplikace, rychlé schnutí a nízká spotřeba.

Část programu byla věnována systémové skladbě výrobků KIESEL na ultratenký systém podlahového vytápění UPONOR Minitec, který má celkovou výšku konstrukce pouze 15 mm včetně stěrky KIESEL Servoplan P 200 plus. Doporučená skladba výrobků Kiesel umožňuje i v rekonstruovaných objektech na podlahové vytápění Minitec pokládat keramiku, dřevěnou podlahu nebo povlakovou krytinu bez většího nároku na změny světlé výšky místnosti.

www.kiesel.cz