Aktuálně

Domů   /   Pracovní oděvy SNICKERS – Oděvy pro profesionály

Pracovní oděvy SNICKERS – Oděvy pro profesionály

02. 03. 2010
Pracovní oděvy SNICKERS – Oděvy pro profesionály

Máte rádi svou práci? A jste v ní opravdu třída? Můžete se pochlubit tím, co jste dokázali?

Nabízíme vám pracovní oděvy tradičního švédského výrobce Snickers, který je již 35 let vedoucí značkou na trhu s pracovním oblečením.

Severský princip důsledně dělat dokonalé věci platí i pro pracovní oblečení. S pracovními oděvy Snickers Workwear jsme již přes 30 let na špici v oblasti nových technologii i kreativity.

Pracovní oděvy jsou šité na míru potřebám praxe tak, jak se vyvíjí a mění. Neustále hledáme nové a nové způsoby, jak zlepšit jejich funkčnost, bezpečnost a pohodlí. Není divu, že pravě firma Snickers Workwear přišla s inovacemi jako jsou moderní ochrana kolen, pouzdrové kapsy, flexibilní vesta na nářadí či dokonce s koncepci kompletního systému pracovního oděvu. Jejich vývoj, který je pohaněn naši snahou vytvořit lepši pracovní oděvy, je založen na nápadech a zkušenostech tvrdě pracujících řemeslníků, kteří se musejí spolehnout na své pracovní vybaveni. Požaduji pracovní oděv, který dostává zabrat místo nich a jim poskytne ochranu. Není divu, že řemeslníci ve více než 20 zemích volí značku Snickers Workwear. I díky ní jsou stále v popředí.

zdroj: www.profi-odevy.cz