Aktuálně

Domů   /   Odolné a výkonné stavební radio Bosch s dlouhou výdrží

Odolné a výkonné stavební radio Bosch s dlouhou výdrží

30. 10. 2012
Odolné a výkonné stavební radio Bosch s dlouhou výdrží

Malé a kompaktní stavební rádio GML 10,8 V-LI Professional od firmy Bosch poskytuje kvalitní zvuk na staveništi.

Dva pětiwattové reproduktory, 20 stupňů nastavení hlasitosti a ekvalizér pro nastavení výšek a basů, umožňují optimální ozvučení. Paměť nabízí přednastavení pro 5 stanic v rozsahu AM a 5 stanic v FM. Řemeslníci tak mohou snadno najít svou oblíbenou stanici, nebo rychle přepnout na jinou, pokud jejich kolegové mají odlišný hudební vkus. Navíc je možné k rádiu přes zabudovaný aux vstup připojit externí zařízení, jako je Mp3 přehrávač.

Ovládací prvky na předním panelu rádia jsou prachu vzdorné a snadno ovladatelné. Digitální displej zobrazuje čas, kmitočet stanice a úroveň nabití baterie.

Mobilní stavební rádio GML 10,8 V-LI Professional je navrženo k přepravě v systému L-Boxx a vyplňuje přesně polovinu L-Boxxu 102. Profesionální řemeslníci mohou do druhé poloviny boxu uložit další 10,8 voltový nástroj, jako je akumulátorová vrtačka/šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional. Rádio může být napájeno pomocí 10,8 voltové baterie nebo může být pomocí adaptéru zapojeno do sítě (230/110V). Adaptér je jednoduše uložen přímo v rádiu, takže může být v případě potřeby rychle k dispozici. Na střední úrovni hlasitosti s plně nabitou baterií můžete v akumulátorovém režimu poslouchat rádio cca. jeden pracovní den. Robustní kryt a rukojeti chrání displej a ovládací prvky před poškozením, pokud by na staveništi došlo k pádu rádia. Rádio zůstane plně funkční po pádu z výšky jednoho metru.

zdroj: www.bosch-proffesional.cz