Aktuálně

Domů   /   Nové číslo časopisu Obklady, dlažba & sanita

Nové číslo časopisu Obklady, dlažba & sanita

14. 01. 2013
Nové číslo časopisu Obklady, dlažba & sanita

Hlavním tématem časopisu je článek architektů Zdenky a Michala Janků, kteří nemohli chybět na veletrhu Cersaie, aby se podívali, jaké nové trendy nám zde výrobci naservírovali pro rok 2013. V tomto čísle se zaměřili na obklady a dlažby, článek o novinkách v koupelnovém vybavení připravují pro další vydání.

V části zaměřené na design si můžete prohlédnou několik zajímavostí, jednou z nich jsou například ukázky skleněných mozaik, které pro společnost Bisazza navrhli slavní designéři a společnost je představila právě na veletrhu Cersaie.

Změnit vzhled koupelny lze ale i méně náročným zásahem, než instalací mozaikové stěny. Studio 2GD připravilo kolekci samolepek, které je možné použít i v koupelnách. Způsobu této dekorace stěn se říká walldesign a každá tapeta je v podstatě grafika vyřezaná z kvalitní vinylové fóli. Práce s ní je snadná, výsledek často překvapivý.

V časopise najdete i několik rozhovorů. Jeden z nich představí dřevo v koupelně. Nejedná se o dřevo na podlaze, hlavní roli nehraje ani nábytek. Jde především o umývadla a vany a také o to, jak tyto netradiční zařizovací předměty v koupelně fungují a jak se udržují.

Podrobný obsah OD&S 1/2013