Aktuálně

Domů   /   Nová RAKO kolekce na 2014!

Nová RAKO kolekce na 2014!

17. 11. 2013
Nová RAKO kolekce na 2014!

Letošní představení Novinek RAKO 2014 je výjimečné i tím, že se jedná již o 130. rok existence značky RAKO. Novou kolekci letos tvoří celkem čtrnáct nových sérií, z nichž je osm určeno pro koupelny a šest pro estetické i funkční ztvárnění podlah.

Cílem letošní bohaté kolekce je nabídnout Vám unikátní série v souladu s moderními trendy a současnými technologiemi.

V sortimentu koupelnových obkladů jednoznačně dominuje nový elegantní formát 20 x 60 cm celkem ve čtyřech sériích. Nové série vkusně kombinují lesklé a matné povrchy, neutrální či odvážné barevné tóny, jednobarevné nebo naopak výrazné motivy, dekorace a mozaiky. Za zmínku jistě stojí i série s názvem RAKO 1883 odkazující na dlouholetou tradici značky a na barevnost obkladů použitých ve vile Tugendhat.

Samozřejmě nezapomínáme ani na úspěšné a osvědčené formáty 20 x 40 cm a 30 x 60 cm. Design obkladů koresponduje se současnými trendy: imitace dřeva, kamene a betonu (či cementového povrchu). V segmentu podlahových novinek nabízíme skutečně špičkové produkty díky nové generaci technologie digitálního tisku. Přidanou hodnotou dlaždic ve formátech 30 x 60 cm a 60 x 60 cm jsou různé povrchové úpravy od standardní keramické technologie, luxusních lappato dlaždic, přes reliéfní povrch oživený tiskem nebo posypem, až po dokonale protiskluzné dlažby s novým typem reliéfu.

Věříme, že Vaši důvěru, kterou značka RAKO a její keramické výrobky mají již 130 let, nezklame ani letošní kolekce.

www.rako.cz