Aktuálně

Domů   /   Multifunkční pila s upínacím systémem SDS bez použití nástrojů

Multifunkční pila s upínacím systémem SDS bez použití nástrojů

04. 01. 2012
Multifunkční pila s upínacím systémem SDS bez použití nástrojů

Multifunkční pila GOP 300 SCE Professional je prvním nástrojem na trhu, jehož příslušenství lze vyměnit, namontovat a nastavit bez použití přídavného příslušenství jako jsou například upevňovací kolíčky anebo upínací šrouby.

Odjistěte aretační držák, vložte příslušenství a zajistěte aretační držák – takto vyměníte příslušenství za velice krátkou dobu. Kromě toho má multifunkční pila dvanáctibodové upínaní nástrojů, které je vyrobené v souladu s normou OIS (Oscillating Interface System). Tudíž můžete upnout veškeré druhy příslušenství a nástrojů, které jsou v souladu s touto normou, což zvyšuje univerzálnost této pily. Oscilační pohyb nástrojů a příslušenství umožňuje přesné a cílené nastavení polohy vůči zpracovávanému dílu a přesné řezání součástí bez vzniku trhlinek anebo poškození materiálu.

Univerzální, výkonná a kompaktní

Ať potřebujete provádět ponorné řezy do měkkého anebo tvrdého dřeva, vyrovnat podlahové lišty anebo brousit smirkovým papírem blízko okrajů: multifunkční pila GOP 300 SCE Professional je spolehlivé nářadí pro všechny druhy prořezávání a podřezávání, zařezávání a provádění různých opravných prací na materiálu. Tím pádem usnadňuje práci profesionálním řemeslníkům v oboru vnitřních domovních instalací – např. truhlářům, pokladačům podlah a zámečníkům v dílnách, kuchyních a dělníkům při práci s nábytkem. Vybavená 300 – Wattovým motorem je tato multifunkční pila nejvýkonnějším nářadím ve své třídě. Systém konstantní elektroniky zajišťuje konstantní a neměnnou hodnotu oscilací pod zatížením a tudíž i nepřetržitý postup prováděných prací i při náročných druzích pracovních aplikací, jakou je ponorné řezání, anebo při odstranění drobných kamínků v betonu. Během práce vám nářadí pohodlně sedí v ruce díky úzkému obvodu rukojeti.

Mezi další výhody patří přednastavení rychlosti, což umožňuje nastavit nářadí tak, aby vyhovovalo různým výměnným nástavcům a odlišným druhům pracovních materiálů, pogumované povrchy rukojeti a integrovaná kuličková průchodka poskytuje obrovskou pružnost při každé pracovní situaci a zabraňuje přetržení a poškození kabelu.

Multifunkční pila GOP 300 SCE Professional je dostupná ve specializovaných maloobchodních prodejnách za doporučenou prodejní cenu v těchto verzích:

  • v přepravním systému L-Boxx + 3 druhy nástavců za 7290 Kč vč. DPH.
  • v přepravním systému L-Boxx + 8 druhů nástavců pro řezání a broušení a 40 listů brusného papíru různé hrubosti za 9490 Kč vč. DPH

www.bosch-professional.cz