Aktuálně

Domů   /   Moje Sika – odměny za věrnost

Moje Sika – odměny za věrnost

25. 06. 2021
Moje Sika – odměny za věrnost

 

Kvalitní řemeslná práce vyžaduje kvalitní nářadí. A právě to můžete vyhrát prostřednictvím nového věrnostního programu Moje Sika. Za nákup vybraných produktů Sika na vás čekají zajímavé odměny od značek Hilti a Janser, a to každý měsíc. Neváhejte se zaregistrovat ještě dnes, vyhrává úplně každý.

 Jak vstoupit do věrnostního programu?

Na rozdíl od obkladačské práce je vstup do věrnostního programu mnohem jednodušší. Stačí provést snadnou registraci na MojeSika.cz, nahrávat doklady za nákupy vybraných produktů a poté už si jen vybrat zaslouženou odměnu. Akce platí od 1. června do 30. září, ale doklady za nákupy lze sčítat. Vy tak můžete dosáhnout na ještě zajímavější ceny.

Jaké produkty nakupovat?

Systém pro pokládku obkladů a dlažby SikaCeram, opravné malty Sika Monotop a další vybrané produkty řad Sikafloor Level, Sikafloor Screed nebo Sika ThermoCoat – za nákup právě těchto produktů na vás čekají lákavé odměny. Jejich kompletní seznam najdete přímo na webu.

Co můžete vyhrát?

 Za věrnost produktům Sika na vás čeká každý měsíc až 5 odměn, které vám usnadní vaši další práci. Můžete se těšit na kvalitní nářadí značek Hilti a Janser. Jedná se například o chrániče kolen s gumovými kryty Janser, laserový dálkoměr, vrtací kladivo nebo úhlovou brusku.

Poutavé odměny v podobě kvalitního nářadí čekají opravdu na všechny řemeslníky, nenechte si je utéct. Nakupte ještě dnes a zaregistrujte se na stránce MojeSika.cz, kde najdete všechny podrobné informace o programu.

Více v letáku a plakátu.