Aktuálně

Domů   /   Měřidla ve stavebnictví

Měřidla ve stavebnictví

09. 02. 2008
Měřidla ve stavebnictví

Zákazníkům ve stavebnictví nabízí NATURA HRADEC zejména nivelační přístroje, vodováhy, dálkoměry, stavební lasery, měřická pásma a metry, sklonoměry, úhloměry a další sortiment.

A účastníkům Obkladačského miniveletrhu 6. března v Sezimově Ústí u Tábora představí měřidla, která zasluhují Vaši pozornost.

Podlahový laser FCL (výrobce SOLA, Rakousko)

Použití při pokládání dlažby. Dva na sebe kolmé paprsky, které svítí do všech čtyř směrů, což je oproti jiným laserům největší výhoda laseru FCL. Stavěcí šrouby a jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Dosah paprsku 10 m, pracovní teplota – 10°C až + 50°C, 16ti hodinový provoz na tužkové baterie.

Hadicová vodováha NIVCOMP (výrobce Dietzsch&Rothe, Německo)

Digitální hadicová vodováha pro vodorovná měření. Dosah 48 m, přesnost ± 2 mm. Bateriový provoz 250 hodin. Jednoduché ovládání a použití v prostorách s mnoha místnostmi i ve venkovním prostředí. OJEDINĚLÁ NOVINKA NA ČESKÉM TRHU!

Křížový laser LS603 (výrobce Guangdong GEO Industries, Čína)

Kolem osy otočný samourovnávací laser vysílající na sebe kolmé paprsky, které na cílové ploše vytvářejí kříž. Pracovní dosah 20 m v závislosti na světelných podmínkách. Přesnost ± 2mm/10m. Výborné použití v interním prostředí pro vodorovné i svislé osazování oken, dveří, obkladů, nábytku apod.

Další informace najdete na www.naturahradec.cz