Aktuálně

Domů   /   LOW DUST nízkoprašné lepicí tmely na obklady a dlažbu

LOW DUST nízkoprašné lepicí tmely na obklady a dlažbu

09. 05. 2011
LOW DUST nízkoprašné lepicí tmely na obklady a dlažbu

Firma Saint-Gobain Weber Terranova přichází s jarní novinkou. Od 16. května uvádí na trh kompletní řadu lepidel na obklady a dlažbu, tentokrát v nízkoprašné úpravě LOW DUST.

Ucelenou řadu LOW DUST přivádí na trh jako jediná firma v oboru.

Skupina těchto inovovaných výrobků splňuje veškeré kvalitativní požadavky na moderní lepicí tmely na cementové bázi pro lepení obkladů a dlažeb. Významnou výhodou produktů není pouze nízkoprašnost (a tím i snížení nepříznivých vlivů stavební výroby na životní prostředí), ale i zpracovatelnost lepicích tmelů, a to jak při nanášení tmelu na podkladní vrstvy konstrukcí, tak i při kladení dlaždic a keramického střepu. Podařilo se vyvinout ucelenou řadu produktů od nejnižších tříd až po třídy určené pro náročné obkládání a problematické podklady.

Již při školeních, která předcházela začátku této stavební sezóny, vzbudila upozornění školitelů Saint-Gobain Weber Terranova na skupinu těchto výrobků velký zájem a většina řemeslníků se na tyto novinky těší. Spokojeni budou nejen řemeslníci, ale také kalkulanti stavebních prací, protože i přes výrazné vylepšení zpracovatelských vlastností lepicích tmelů se nebude jejich cena lišit od klasických „prašných“ výrobků.

www.weber-terranova.cz