Aktuálně

Domů   /   Lepení a spárování přírodního kamene

Lepení a spárování přírodního kamene

25. 06. 2009
Lepení a spárování přírodního kamene

Praha – Dnes se v sídle firmy KIESEL uskutečnil seminář pro zájemce z řad odborníků s tématem „Lepení produkty na bázi epoxidu – Lepení a spárování přírodního kamene“.

Seminář vedl technik a specialista na stavební chemii pro obklady a dlažbu pan Uwe Thiele z německé mateřské firmy Kiesel Bauchemie GmbH. Velká část dne byla věnována praktickým pokynům a ukázkám. Účastníci načerpali řadu užitečných informací ke zpracování epoxidových přednátěrů, výrobě a použití epoxidových malt.

Samostatná část školení byla věnována chemicky odolným skladbám podlah a stěn ve speciálních provozech. Velký zájem účastníků sklidily informace o spárování a lepení hmotami OKAPOX Designfuge na bázi epoxidu, týkající se především mozaik v prostředí bazénů.

Prezentace speciálních lepicích hmot KIESEL pro přírodní kámen byla určena především kameníkům, kteří pracují s velmi nasákavými nebo průsvitnými materiály. Díky velkému zájmu účastníků o podrobnosti a četným dotazům byl seminář prodloužen do pozdních odpoledních hodin.

zdroj: www.kiesel.cz