Rady kutilům

Domů   /   Informace   /   Rady kutilům

Nezlobte se na nás, ale rady kutilům nedáváme.

Jsme profesní společenství hájící zájmy svých členů a mezi ně nepatří poskytovat návody jak realizační firmy obejít. Naše členské firmy věnují čas i peníze na své další vzdělávání z oblasti nových technologií a materiálů. Dlouholeté zkušenosti z praxe, ponaučení z chyb svých i kolegů, je know-how k nezaplacení.

Nikdo vám nezabrání „zagooglovat“ na internetu po radách a návodech. Je jich tam opravdu hodně, špatných i dobrých, ale většina z nich řeší pouze standardní záležitosti tzn. za ideálních podmínek a k takovým u zákazníků skoro nikdy nedochází.

S opravou auta, televize, počítače se obracíte na odborníky, proč to neuděláte v případě obložení koupelny nebo vydláždění terasy či balkónu?

Znehodnocení drahého materiálu neznalostí odborných postupů je jen maličkost oproti následkům na statice domu např. při špatně realizované terase a zatékání v kombinaci s venkovními mrazy.

Naše členy můžete hromadně a zdarma poptat. A nedivte se, že nevezmou zakázku ze dne na den, šikovní řemeslníci mají prostě zajištěnou práci a zakázky min. na měsíc dopředu.

Máte-li dotaz na konkrétní značku, výrobek, tak kontaktujte přímo technika výrobce, dovozce, kteří jsou uvedeni na jejich internetových stránkách. Většinou jsou uvedeni v kontaktech, v obchodním zastoupení nebo technickém poradenství.