Aktuálně

Domů   /   Hraj 1. ligu!

Hraj 1. ligu!

09. 06. 2017
Hraj 1. ligu!

Nová generace lepidel SCHÖNOX přináší všem profesionálním obkladačům 100% jistotu vítězství v každé situaci.

Na stavbách se mění podmínky s každou vteřinou: bojujete s nadměrnou vlhkostí, nekvalitním nebo nevyzrálým podkladem? Profíci týmu SCHÖNOX nemusí vše odpískat a sednout si na lavičku – stačí nasadit správného Q-hráče a bezpečně zakončit dříve než konkurence.

SCHÖNOX Q FAMILY má 100% řešení pro všechny případy lepení obkladů a dlažeb. Produkty jsou vhodné k použití na stěnách i podlahách, ve vnitřním i vnějším prostředí, na čerstvé potěry i pro sanaci starých podkladů. Lepidla SCHÖNOX Q jsou multifunkční, snadno zpracovatelná a ve své třídě mají vždy optimální poměr ceny a výkonu. Vynikající účinnost lepidel zajišťuje nízkou spotřebu a zároveň možnost rychlého zatížení. Díky svým skvělým vlastnostem Vám SCHÖNOX Q FAMILY přináší větší jistotu, efektivitu a flexibilitu za jakýchkoliv podmínek.

Nová technologie SCHÖNOX Q-TEC zaručuje 100% spolehlivé výsledky. Veškeré technické vlastnosti výrobků SCHÖNOX Q6, Q8, Q9 a Q12 výrazně převyšují normové hodnoty v celém rozsahu doporučeného poměru míchání lepidla s vodou. Při použití lepidel SCHÖNOX Q FAMILY tedy nemusíte mít strach, že s vyšší dávkou vody dojde k poklesu přídržnosti nebo změně jiných technických vlastností produktu. S výrobky testovanými metodou Q-TEC již nikdy na stavbě nedostanete červenou kartu. Vsaďte si na lepidla pro profíky!

PENALTOVÝ STŘELEC PRO TENTO MĚSÍC:

SCHÖNOX Q8 – profesionální lepidlo na obklady a dlažby, 100% šetrné k životnímu prostředí pro ekologické stavby

  • Speciální lehčené práškové lepidlo se silně redukovanou prašností
  • Velmi vydatné: 15 kg = cca 10 m2
  • Vysoce flexibilní
  • Univerzální při aplikaci
  • Obsahuje cca 50% „trvale obnovitelných“ surovin

Reference: Rodinný dům, Brno – lepení velkoformátových obkladů a dlažeb o velikosti 3×1 m a 1×1 m

www.schonox.cz