Aktuálně

Domů   /   DeWALT – Záruka výkonu!

DeWALT – Záruka výkonu!

22. 10. 2008
DeWALT – Záruka výkonu!

V roce 1922 položil Raymond DeWALT základní kámen jedné z vedoucích společností v oblasti profesionálního elektrického nářadí.

Značka DeWALT si za více než 85 let světové existence vybojovala své pevné místo na vrcholu pomyslného žebříčku ručního elektrického nářadí. Společnost DeWALT, která je součástí celosvětového koncernu Black & Decker, nabízí široký sortiment ručního nářadí a příslušenství pro profesionální použití. Nářadí DeWALT je nejprodávanější značkou elektrického nářadí v Severní Americe a v České republice jí patří přibližně šestina českého trhu v oblasti elektrického ručního nářadí.

Nářadí DeWALT najde své využití i při většině obkladačských pracích a úpravách interiérů od akumulátorových šroubováků přes úhlové brusky, 2 kg a 3 kg kombinovaná kladiva, vysavače, lasery nebo řezaček dlažby.

V sortimentu profesionálního elektrického nářadí DeWALT najdeme celou řadu úhlových brusek a příslušných brusných kotoučů. Za zmínku stojí 125 mm úhlová bruska D28132C s antivibrační rukojetí a se speciálním odfukem nečistot, který chrání motor před zanesením. V oblasti 150 mm úhlových brusek je velmi oblíbená bruska D28141.

Pro řezání obkladů a dlažby je ideální řezačka obkladů s posuvným stolem pro mokré řezání D24000 s kapacitou příčného řezu až 610 mm. Kolejnicový systém z nerezové oceli zajišťuje vždy přesné řezy a její relativně nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci jedním pracovníkem.

Ideálním doplňkem pro pokládku dlažby může být laser DW060K, který přesně vymezí pravý úhel. Pro všechny ostatní obkladačské a interiérové práce je vhodný křížový laser DW087K. Křížový laser DW087K má automatické srovnání v horizontálním i vertikálním směru a je ideálním pomocníkem při instalaci obkladů, podhledů, montování kuchyní, zrcadel a všude tam, kde je potřeba přesně určit rovinu.

Při práci v interiéru nesmíme zapomenout také na sekací, vrtací a bourací kladiva. V sortimentu kladiv DeWALT je celá řada kladiv od 2 kg do 30 kg. Pro drobné práce v interiéru se nejlépe hodí 2 kg kombinované kladivo D25113K s energií úderu 0 – 3,4 J, se sklíčidlem SDS Plus nebo 2 kg kombinované kladivo SDS Plus D25114K s vyměnitelným sklíčidlem pro pracovní nástroje s válcovou stopkou. V oblasti 3 kg kladiv je ideálním pomocníkem pro práce v interiéru kladivo SDS Plus D25315K se zabudovaným systémem odsávání nečistot, které vám zajistí snadnější, pohodlnější a čistější vrtání v interiérech.

Mluvíme – li o nářadí DeWALT, nesmíme zapomenout na akumulátorové nářadí. Akumulátorové nářadí DeWALT poskytuje stejný výkon jako nářadí elektrické, ale součastně poskytuje větší nezávislost a mobilitu pracovníků.

Do sortimentu akumulátorového nářadí DeWALT patří ucelená řada v systémech od 3,6 V až po 36 V, které zahrnují vrtací kladiva, šroubováky, vrtačky s příklepem nebo bez příklepu, rázové utahováky, kotoučové, přímočaré i ponorné pily, úhlové brusky a další.

Samozřejmostí je i široký sortiment v oblasti příslušenství, jako jsou např. vrtáky, sekáče nebo řezné kotouče. V segmentu vrtáků DeWalt nabízí ucelenou škálu vrtáku do zdiva s válcovou stopkou, vrtáků SDS plus, SDS Max a širokou škálu sekáčů. Perfektní řešení pro vrtání do dlaždic a jiných tvrdých materiálů jako jsou například mramor, žula nebo terakota jsou speciální diamantové vrtáky. Tyto vrtáky Vám za příznivou cenu přináší jednoduché a přesné vrtání do tvrdých keramických materiálů.

Kvalita elektrického nářadí DeWALT je každý den prověřována na staveništích celého světa a potvrzena spoluprácí s týmem F1 AT&T WILIAMS, kde se společnost DeWALT stala oficielním dodavatelem nářadí pro tento závodní tým F1.

S nářadím DeWALT, získáte silného partnera pro ty nejnáročnější pracovní operace a spolehlivého pomocníka, který vás nikdy nenechá „na holičkách“.

www.dewalt.cz