Aktuálně

Domů   /   Časopis Obklady, dlažba & sanita

Časopis Obklady, dlažba & sanita

14. 05. 2012
Časopis Obklady, dlažba & sanita

Obnova koupelny je tématem článku v rubrice Materiály&technologie – architekt Michal Janků na několika konkrétních příkladech ukazuje, jak je možné proměnit místnost plnou zařízení, který již dosloužilo, na funkční, moderní a vskutku příjemný prostor.

Důležitý není jen vzhled koupelny, ale i její technologie, jako jsou například instalační systémy. S autorkou článku D. Doubkovou se podíváme, jaká je nabídka na našem trhu i jakými novinkami můžete koupelnu vylepšit. Společnost Lasselsberger vymyslela pro značku RAKO 24hodinový barevný systém, podle nějž je možné vybírat barvy. Vizuální podobou systému se stal ciferník, by měl pomoci nejen architektům a projektantům, ale i běžným zákazníkům v kombinaci barevných variant obkladů a dlažeb.

Jak tato myšlenka vůbec vznikla, si na stránkách rubriky Fórum povídáme s ředitelem marketingu společnosti Lasselsberger Petrem Machoněm. Zajímavosti vás čekají také v rubrice Design. Dozvíte se tam nejen, že zlato a stříbro v koupelnách se pořád „nosí“, ale i to, že vám stěnu či podlahu může ozdobit i komiksový hrdina.

Obsah čísla 3