Aktuálně

Domů   /   Baumit – perfektní řešení nejen pro obklady a dlažby

Baumit – perfektní řešení nejen pro obklady a dlažby

24. 03. 2012
Baumit – perfektní řešení nejen pro obklady a dlažby

Značka Baumit, to je synonymum důvěry, dlouhodobého partnerství a neustálého hledání inovativních řešení.

Baumit nabízí ve více než 30 zemích světa širokou paletu výrobků pro fasády, zateplení, omítky a potěry.

V produktové řadě Baumit Baumacol představujeme kompletní výrobní program pro lepení a spárování obkladů a dlažeb. Tento program plně vyhovuje rostoucím nárokům na provádění v interiéru i exteriéru, na novostavbách i při rekonstrukcích.

Při aplikaci keramických obkladů je důležité používat kvalitní a spolehlivé výrobky. Profesionální produkty pro lepení keramiky musí mít garantovanou pevnost a flexibilitu. A právě takové výrobky Baumit Baumacol jsou.

Podklad pro keramický obklad nebo dlažbu musí mít požadovanou rovinnost. U podlah se jí docílí samonivelizačními stěrkami (Baumit Nivello Quattro, Nivello 30, Nivello 10), u stěn vyrovnávací stěrkou Baumit Baumacol Planea. Tyto výrobky se používají se základními nátěry Baumit Grund a Baumit SuperGrund. Jako bezespárou hydroizolaci doporučujeme produkty Baumacol Proof pro interiéry a Baumacol Protect pro exteriéry. Z lepicích malt řady Baumit Baumacol lze vybrat nejvhodnější lepicí hmotu pro libovolný druh obkladu a pro jakýkoli podklad – od standardního lepení pomocí lepidel Baumacol Basic a Pro až po náročné lepení pomocí Baumacol FlexUni a FlexTop. Spárovací hmoty určují konečný vzhled obkladu. Spárovací hmota Baumacol PremiumFuge a silikonový tmel Baumacol Silikon jsou vodoodpudivé, trvanlivé, flexibilní a fungicidní hmoty v barevných tónech pro všechny typy obkladů. A jako novinku dodáváme od března roku 2012 spárovací hmoty ve 24 barevných odstínech!

Baumit Baumacol – je garance snadného a rychlého zpracování a dlouhodobě užitné hodnoty!