Aktuálně

Domů   /   ARDEX S 28 NEU: Nová jistota při lepení velkoformátů

ARDEX S 28 NEU: Nová jistota při lepení velkoformátů

14. 10. 2015
ARDEX S 28 NEU: Nová jistota při lepení velkoformátů

S produktem S 28 NEU přináší ARDEX na trh lepidlo, které bylo vyvinuto speciálně pro lepení velkoformátových obkladů a dlažby.

ARDEX S 28 NEU představuje úplně novou jistotu a hospodárnost právě u pokládky velkoformátů na anhydritové potěry.

Pokud pokládáte velkoformátové obklady či dlažbu na anhydritové potěry je potřebné ochránit potěr před vlhkostí z lepící hmoty, aby se zabránilo následnému poškození. Z důvodu malého podílu spár, však může u velkoformátových obkladů a dlažeb voda unikat jenom ve velmi omezené míře. ARDEX S 28 NEU tady nabízí inovativní řešení: díky ARDURAPID efektu se záměsná voda rychle a kompletně krystalicky naváže a nedochází tak k jejímu pronikání do potěru. Extra výhoda: Díky tomuto efektu nemusíte používat jinak nutnou náročnou penetraci pomocí epoxidu, stačí sáhnout po disperzní penetraci ARDEX P51. Ušetříte tak čas a peníze a výsledkem bude zvláště bezpečná, hospodárná a zároveň komfortní pokládka.

V praxi Vás ARDEX S 28 NEU přesvědčí zejména vysokým komfortem při zpracování. Jedinečné zpracovatelské vlastnosti a vynikající schopnost pokrytí doplňuje dlouhá doba otevřenosti a zároveň relativně rychlá doba vytvrzení. Doba zpracování tak činí cca 75 minut a po 4 hodinách je plocha znovu pochůzná.

Inovovaný ARDEX S 28 NEU má široké spektrum použití: Je vhodný pro všechny typy velkoformátů z kameniny při pokládce na podlahy i stěny. Díky ARDURAPID efektu je toto lepidlo vhodné i pro lepení přírodního a umělého kamene či cotto dlažby a to bez rizika zabarvení, deformací či výkvětů.

Inspirujte se na lepením velkoformátů v koupelně pomocí lepidla ARDEX S 28 NEU ve videu.