Aktuálně

Domů   /   AC-T servis vám přináší profesionální vybavení ze Švédska

AC-T servis vám přináší profesionální vybavení ze Švédska

02. 12. 2015
AC-T servis vám přináší profesionální vybavení ze Švédska

Přinášíme vám špičkové pracovní oděvy a obuv ze Švédska. Vysoká kvalita, moderní design a dlouhá životnost jsou jen některými z výhod a přidaných hodnot, které jistě oceníte.

Oděvy a obuv prověřené náročnými severskými podmínkami se v řadě zemí Evropy staly synonymem kvality a spolehlivosti a známkou spolehlivých a šikovných řemeslníků.

Značka Snickers Workwear letos slaví 40 let a za tu dobu si vydobyla stabilní pozici na špičce v oboru pracovních oděvů. Díky svému zpracování a použitým materiálům si získala pověst vysoce kvalitních a moderních oděvů, které nezklamou. Snickers Workwear posouvá hranice pracovního oblečení stále dál a dál. Nespokojuje se s dosaženým, ale přichází vždy s něčím novým, co usnadní práci a lépe ochrání tvrdě pracující. Za zmínku stojí třeba pouzdrové kapsy u kalhot, řemeslnické vesty, kolenní chrániče, pracovní rukavice a mnoho dalšího, bez čehož si dnes řada z nás svoji práci už ani neumí představit.

… Snickers Workwear pracuje s vámi.

Dunderdon je relativně mladá značka a do rodiny Hultafors Group se dostala teprve letos v rámci akvizic po několikaletém prověřování a testování. Vyznačuje se velice moderním pojetím pracovních oděvů, kde kalhoty jsou vesměs v džínovém provedení a veškerý sortiment je vyráběn v těch nejspolehlivějších provozech v Evropě.

Obuv Solid Gear je v severských zemích vnímána jako vysoce kvalitní pracovní obuv pro náročné uživatele do ještě náročnějších podmínek. Při jejich výrobě se používají ty nejlepší a nejkvalitnější materiály a komponenty. Pokud Solid Gear obujete, už se v žádných jiných botách nebudete cítit tak dobře.

Toe Guard jsou synonymem spolehlivých a kvalitních bot za dostupnou cenu. Tyto vysoce odolné a pohodlné boty vás vždy spolehlivě ochrání a budete se v nich cítit pohodlně.

A v neposlední řadě nářadí. Každý řemeslník ocení profesionální nářadí, se kterým je práce radostí. Když se nemusí potýkat s nekvalitou a nepřesností, které mu práci spíše ztěžují. Právě proto klade Hultafors Tools takový důraz na vlastnosti a kvalitu svých výrobků. Toto tradiční švédská značka spolupracuje při vývoji nářadí nejen s profíky z oboru, ale i ortopedy, aby nářadí bylo nejen přesné a účinné, ale i co nejméně zatěžovalo člověka při práci. Vyzkoušejte naše nářadí od metrů a vodováh, přes nože, dláta a pily až kladiva, palice, páčidla a další… budete překvapeni, co všechno naše profesionální nářadí umí.

www.profi-odevy.cz