Aktuálně

Domů   /   ABECEDA ŘEMESLNÍKA – Pozvánka

ABECEDA ŘEMESLNÍKA – Pozvánka

09. 01. 2019
ABECEDA ŘEMESLNÍKA – Pozvánka

Čtvrtý ročník školení Abeceda řemeslníka není určen především řemeslníků, kteří o sobě tvrdí „20 let to dělám takhle a už se nemám a nechci učit, všechno už znám a vím“. Všem ostatním, kteří mají chuť dělat svojí práci lépe, naučit se něco nového a zároveň mají zájem realizovat zakázky i s využitím nových, moderních technologií ukážeme, jak na to. A možná zjistíte, že lze realizovat zakázky jednodušeji rychleji a s lepším výdělkem, neboť již zase platí, že za zlaté ručičky, precizní a čistě odvedenou práci je investor ochoten dobře zaplatit.

Během programu Vám nejen ukážeme, kde se dělají nejčastější chyby, ale předvedeme některé postupy a techniky, díky kterým se kvalita Vaší práce může výrazně zvýšit. Projektantům ukážeme, na co by v projektech neměli zapomínat, případně jaká navrhovaná řešení nelze při nejlepší vůli na stavbě provést.

Ať už jste řemeslník ve stavební firmě, nebo obkladač, interiérový specialista, zedník, sádrokartonář, instalatér, či ovládáte od každé z profesí něco, je toto školení určeno pro Vás. V komentovaných praktických ukázkách Vás seznámíme se správnou praxí, upozorníme na chyby vedoucí ke vzniku vad a k reklamacím. Hned také vysvětlíme, jak se těmto chybám vyhnout.

Účast na školení je pro všechny registrované osoby zdarma, počet míst je omezen. Proto nenechávejte registraci na poslední chvíli.

Více informací zde.