Aktuálně

Domů   /   20 let zkušeností s vývojem sádrových stěrek

20 let zkušeností s vývojem sádrových stěrek

19. 11. 2015
20 let zkušeností s vývojem sádrových stěrek

V roce 1995 byl SCHÖNOX první, kdo přinesl na trh stěrku na bázi sádry, a způsobil tak revoluci v obnově problematických podkladů.

Přestože odborníci z počátku sádrové stěrce nedůvěřovali, dnes na ni spoléhají profesionálové v celém Německu, ale i daleko za jeho hranicemi. Bílé stěrky z Rosendhalu slaví své úspěchy v celé Evropě i USA.

Ve srovnání se širokou škálou cementových vyrovnávek nabídly sádrové stěrky zcela nový přístup ke zpracování a vyrovnání podkladu. Přesvědčit stavitele o jejich kvalitách nebylo snadné.

Špičková práce obchodníků a techniků Schönox však podpořila vstup sádrových výrobků na trh natolik, že již po dvě desetiletí nemají na problematických podkladech konkurenci. Od roku 2001 se tyto samonivelační stěrky dovážejí do České republiky a od té doby byly dodány tisíce tun tohoto materiálu naši zákazníkům.

A to je důvod k oslavě!

Celá řada našich sádrových samonivelačních hmot nyní dostává jako dárek speciální bílý design, který nám připomíná dvacet let úspěšné práce našich pracovníků i zákazníků.

Informační leták