Zlaté české ručičky

| Rubrika: Soutěže | 4415 zobrazení

Minulý měsíc v rámci naší valné hromady v Kralupech nad Vltavou vyhodnotila společnost LASSELSBERGER nejlepší obkladačské realizace koupelen, kuchyní a podlah z keramických obkladů RAKO za rok 2014.

„Valná hromada obkladačů je akce, na které se na jednom místě setkávají profesionálové a odborníci z obkladačského oboru. Právě proto jsme se rozhodli při této příležitosti předat vítězům, obkladačům, kteří se přihlásili do soutěže o nejlepší realizaci z obkladů RAKO, ceny za naši společnost," dodává Tomáš Heřman, RAKO školitel.

Roman Pommer, předseda cechu dodává: "Spojení Cechu obkladačů ČR a značky RAKO je s ohledem na naše profesní zaměření více než logické. Navíc jedním z našich hlavních cílů je podpora kvalitního řemesla a to tyhle práce byly."

Porota hodnotila celkový návrh, použití moderních keramických materiálů a především finální kvalitu zpracování. Výherci - obkladači si odnesli kromě ocenění Mistra obkladače také profesionální nářadí, se kterým jistě budou ve své perfektně odvedené práci pokračovat. Pan Havlíček realizoval zajímavý privátní objekt v Rokycanech ze série Random a pan Háněl rodinnou vilu ze série Stones.

Ocenění za nejlepší realizace obdrželi pánové:

      1. místo: Roman Havlíček
      2. místo: Milan Háněl
      3. místo: Martin Slavíček

Další ročník obkladačské soutěže o nejlepší realizaci RAKO 2015 se brzy rozběhne

Zpět do rubriky