Veletrh FOR ARCH 2016 přilákal rekordní počet návštěvníků

| Rubrika: Krátké zprávy | 1200 zobrazení

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v areálu PVA EXPO PRAHA byl letos slavnostně zahájen největší KONFERENCÍ ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2016, na které vystoupil ministr financí ČR Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj ČR Karla Šlechtová a ministr životního prostředí Richard Brabec.

Akce se setkala s obrovským zájmem a rekordní účastí, přičemž trojice ministrů přímo na místě poskytla řadu exkluzivních rozhovorů a prohlášení do médií.

Na ploše větší než 21 tisíc metrů čtverečních se pak návštěvníkům představilo 841 vystavovatelů z patnácti zemí světa. V rámci doprovodného programu se uskutečnila řada odborných konferencí s účastí předních osobností z oboru, významné celonárodní architektonické soutěže a nechyběl ani praktický program pro podnikatele a širokou veřejnost.

Po celou dobu konání akce bylo k dispozici také několik poradenských center, kde odborníci odpověděli zájemcům na dotazy týkající se základních oblastí stavebnictví. Veletrh FOR ARCH, spolu se souběžně probíhajícími veletrhy FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA, které jej tematicky doplňovaly, navštívilo již od prvních dnů o deset procent návštěvníků více než v loňském roce, a potvrdil se tak stále rostoucí zájem odborníků, podnikatelů i laické veřejnosti o nejnovější trendy ve stavebnictví.

www.forarch.cz 

Zpět do rubriky