Výsledky

soutěže učňů - Obkladačská naděje

XII. ročník - Obkladačská naděje 2016

      1. místo: František Košař, Jakub Heiduk (Ostrava)
      2. místo: Adam Gregr, Oleksandr Ivano (Brno)
      3. místo: Petr Kocourek, Ambrož Cína (Praha Jarov)

tisková zpráva

XI. ročník - Obkladačská naděje 2015

      1. místo: Petr Červený, David Hřebec (Brno)
      2. místo: René Mareček, Jan Roháč (Olomouc)
      3. místo: Martin Bodlák, Vojtěch Holeček (Hradec Králové)

tisková zpráva

X. ročník - Obkladačská naděje 2014

      1. místo: Radek Peterka, David Voráček (Horní Bříza)
      2. místo: Martin Klement, Michal Hrouzek (Brno)
      3. místo: David Hradil, Petr Bíza (Olomouc)

tisková zpráva

IX. ročník - Obkladačská naděje 2013

      1. místo: Ondřej Burian, Mário Kuchár (Praha)
      2. místo: Michal Rybáček, Václav Bezouška (Humpolec)
      3. místo: Martin Šimice, David Voráček (Horní Bříza)

tisková zpráva

VIII. ročník - Obkladačská naděje 2012  

      1. místo: Marek Šeda, Adam Konečný (Brno)
      2. místo: Štěpán Kratochvíl, Dušan Říha (Hradec Králové)
      3. místo: Marek Chobotský, Michal Pavlíček (Jihlava) 

tisková zpráva

VII. ročník - Obkladačská naděje 2011 

      1. místo: Jan Lhoták, Radek Taušl (Horní Bříza)
      2. místo: Vojta Štverka, Jakub Škrabola (Ostrava)
      3. místo: Jakub Cejnar, Josef Klásek (Hradec Králové)

tisková zpráva 

VI. ročník - Obkladačská naděje 2010 

      1. místo: Viktor Petřík, Václav Šmídhámer (Horní Bříza)
      2. místo: Martin Vláčil, Leoš Havlena (Olomouc)
      3. místo: Daniel Suchý, Matěj Halák (Humpolec)

tisková zpráva

V. ročník - Obkladačská naděje 2009 

      1. místo: Václav Säckl, Tomáš Kupka (Horní Bříza)
      2. místo: Jan Pencek, Marek Sidzina (Havířov)
      3. místo: Jan Horáček, Martin Žwaka (Ostrava)

tisková zpráva 

IV. ročník - Obkladačská naděje 2008 

      1. místo: David Hučko, Miroslav Janeček (Horní Bříza)
      2. místo: Lukáš Bischof, Martin Bortel (Ostrava)
      3. místo: Lukáš Farka, Martin Frühauf (Humpolec)

tisková zpráva 

III. ročník - Obkladačská naděje 2007

      1. místo: Martin Vinkler, Tomáš Kořonek (Ostrava)
      2. místo: Michal Rjabi, Ondřej Pojer (Horní Bříza)
      3. místo: Radim Richter, David Mrakvia (Havířov)

tisková zpráva

II. ročník - Obkladačská naděje 2006  

      1. místo : Lukáš Sobotka, Novák Václav (Horní Bříza)
      2. místo : Marek Provazník, Jan Šuleř (Ostrava)
      3. místo : Jiří Müller, Matěj Rajtr (Hradec Králové)

tisková zpráva

I. ročník - Obkladačská naděje 2005  

      1. místo: Beránek Martin, Urban Josef
      2. místo: Opekar Jan, Polák Michal
      3. místo: Sysel Martin, Vágner Milan

tisková zpráva