Lepíme společně

| Rubrika: Akční slevy a bonusy | 72 zobrazení

Práce s Cemix programem pro lepení obkladů a dlažeb Vás bude bavit. A to i díky nové možnosti získat dárek z letní nabídky odměn v hodnotě více než 1 000 000 Kč.

Získejte penetraci zdarma
Říká se, že na obkladech se pozná práce profesionála. I ty nejkrásnější obklady a dlažby ztrácí svůj půvab, když špatně drží, odpadávají nebo jsou dokonce křivě položené. A základem úspěchu je dokonale rovný, čistý a napenetrovaný podklad.

Ke každým 6 pytlům lepidla, zakoupeným od 1.7.  do 31. 8. 2017, získáváte 5 kg balení Cemix Penetrace hloubkové! Akce je platná ve vybraných stavebninách.

Losování o atraktivní ceny
Za nákup lepidel od značky Cemix ale můžete získat ještě více. Každý měsíc se losuje o 10 cyklodresů, 10 powerbank a 5 sad nářadí.

Jaké jsou podmínky? Do slosování o atraktivní ceny se může přihlásit každý fachman či kutil, který učiní jednorázový nákup akčních materiálů v hodnotě nad 10 000 Kč (Podrobná pravidla akce

Zkuste štěstí ještě potřetí
Jste na svou realizaci koupelny, kuchyně či jiného obkladačského díla patřičně hrdí? Zašlete nám ji a zkuste štěstí. Třeba i vy získáte jeden ze 3 mobilních telefonů značky CAT.  

Přihlaste svůj referenční projekt od 15.7. na www.fachmanklub.cz

www.cemix.cz

Zpět do rubriky